Kradł we Wschowie rowery. Był poszukiwany listem gończym

Czwartek, 06 lipca 2017 o 16:40, aktualizacja Środa, 12 lipca 2017 o 12:44, autor: 0 2951
Kradł we Wschowie rowery. Był poszukiwany listem gończym

38-letni mieszkaniec Wrocławia włamywał się do piwnic i pomieszczeń gospodarczych na terenie Wschowy, kradnąc wartościowe rowery. Wschowskiej policji udało się zatrzymać mężczyznę. Okazało się, że jest poszukiwany listem gończym.

3 lipca jedna z mieszkanek Wschowy poinformowała policję o tym, że z jej piwnicy skradziono rower o wartości 500 złotych.

- Z relacji zgłaszającej wynikało, że ktoś włamał się do jej piwnicy i zabrał rower.  Zaangażowani w sprawę wschowscy kryminalni  pracując nad tą sprawą ustalili, że w tym samym dniu  z zamkniętych pomieszczeń gospodarczych, w różnych rejonach miasta zostały skradzione inne warte 2 tys. złotych  rowery - mówi Maja Piwowarska Oficer Prasowy KPP Wschowa - Podjęte czynności doprowadziły mundurowych do trzech mężczyzn, którzy mogli mieć ścisły związek z tymi przestępczymi działaniami.  Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, gdzie po wytrzeźwieniu przedstawili swoją wersję zdarzeń.

Okazało się, że pomysłodawcą kradzieży był 38-letni mieszkaniec Wrocławia.

- Kryminalni zdążyli zabezpieczyć skradzione przedmioty, które trafiły do prawowitych właścicieli. Jeden z rowerów pochodzących z kradzieży czeka na właściciela we wschowskiej jednostce Policji - mówi Oficer Prasowy KPP Wschowa.

Mężczyzna był poszukiwany listem gończym. Miał odbyć karę pozbawienia wolności ponad jednego roku.

Zatrzymany 38-latek,  mający bogatą przeszłość przestępczą poszukiwany był listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności ponad jednego roku.

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaSławaDzieci zmierzyły się w Aquathlonie
21.07.20180 264
Już po raz 21. na terenie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku rozgrywane są zawody w Triathlonie. 21 czerwca, w sobotę, ci najmłodsi i trochę starsi zmierzyli się w aquathlonie. Zmagania po...

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl