TworzymyGłos Regionu

Koroniarze z rocznika 2011/12 przygotowują się do sezonu [ZDJĘCIA]

Wtorek, 19 stycznia 2021 o 23:55, aktualizacja Środa, 20 stycznia 2021 o 00:03, autor: 0 658
Koroniarze z rocznika 2011/12 przygotowują się do sezonu [ZDJĘCIA]

Aktywnie przerwę w swoich rozgrywkach ligowych wykorzystują zawodnicy rocznika 2011 i 2012. Treningi w wymiarze trzech jednostek treningowych tygodniowo łączą z turniejami halowymi lub pod popularnymi balonami. Wszyscy zawodnicy i trenerzy posiadają licencję Polskiego Związku Piłki Nożnej, dzięki czemu mogą uczestniczyć w treningach czy zmaganiach piłkarskich.

W ostatnim okresie mogli więc wystarotwać w turniejach w Lesznie, Racocie czy spotkaniach towarzyskich w Głogowie. Kolejnym etapem przygotowań naszych młodych piłkarzy będą turnieje w sobotę i w niedzielę w Lesznie. W następny weekend zawodnicy wyjadą na turniej halowy do Starych Oborzysk, gdzie zjedzie się 10 drużyn by wspólnie bawić się dyscypliną sportu jaką jest piłka nożna.
Warto dodać że najlepszym zawodnikiem turnieju rocznika 2012 w Racocie został Bartek Nyczka, zawodnikowi i trenerom gratulujemy.
(Korona Wschowa)
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl