„Koroniarze” z Racotu wrócili ze „Srebrną Podkową”

Piątek, 30 grudnia 2016 o 09:53, aktualizacja Środa, 04 stycznia 2017 o 16:54, autor: 1 1402
„Koroniarze” z Racotu wrócili ze „Srebrną Podkową”

29 grudnia 2016 roku na hali sportowej w Racocie odbył się Turniej Piłki Nożnej o „Złotą Podkowę”dla rocznika 2005. W imprezie uczestniczyło 10 zespołów podzielonych na dwie grupy. 

Nam przypadło grać w grupie A, wraz z Rawią Rawicz, AS Czempiń, Adalbertus Dalewo i gospodarzem PKS Racot, natomiast w grupie B rywalizowały ze sobą zespoły: Piast Poniec, Obra Kościan, Conkord Murowana Goślina, GKS Krzemieniewo, ELPA Swięciechowa.

W meczach grupowych grano „każdy z każdym” a w zależności od zajętego miejsca w grupie, finałową potyczkę grano o miejsca z zespołem z drugiej grupy (piąte miejsca w grupach o miejsca 9 i 10, czwarte o 7 i 8, itd.).

Zespól Korony Wschowa wygrywając swoją grupę miał za przeciwnika zwycięzcę grupy B z kompletem punktów – GKS Krzemieniewo. Zespół rywali w tym spotkaniu grał jak z nut a nam jak na złość w tym najważniejszym meczu, nic nie wychodziło, chłopcy wraz z utraconym pierwszym golem, stracili ducha walki i koncepcję gry i w konsekwencji mecz zakończył się wygraną GKS-u 3 do 0. Mimo wszystko brawa i gratulacje dla młodych „koroniarzy”, dla których to był dopiero pierwszy turniej halowy w tym sezonie.

Końcowa klasyfikacja turnieju o „Złotą Podkowę” w Racocie dla rocznika 2005:

 „Złota Podkowa”- GKS Krzemieniewo, „Srebrna Podkowa”- Korona Wschowa, „Brązowa Podkowa”- PKS Racot, IV m. - Obra Kościan, V m. - AS Czempiń, VI m. - Concord Murowana Goślina, VII m. - Rawia Rawicz, VIII m.- Piast Poniec, IX m. - Adalbertus Dalewo,      X m. - ELPA Święciechowa.

Skład Korony: Adrian Konradowski – kapitan, Wiktor Czyż – bramkarz, Wiktor Bogdanów, Gracjan Piekarczyk, Karol Brach, Dawid Filarski, Marcin Kamiński, Dawid Nieścior – Kreische, Mikołaj Kozelka, Mateusz Ratajczak.

relacja i foto: trener Zbigniew Filipowski.

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar
~zzz
06.01.2017 19:32

bumbucz wymiata

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl