TworzymyGłos Regionu

Koronawirus w powiecie wschowskim [RAPORT]

Czwartek, 14 stycznia 2021 o 10:38, aktualizacja Piątek, 22 stycznia 2021 o 10:43, autor: 29 11421
Koronawirus w powiecie wschowskim [RAPORT]

W Polsce zarejestrowano ponad 1 464 000 osób z pozytywnym testem na obecność koronawirusa. Zmarło przeszło 34 tys. osób. Ozdrowiało ponad 1 213 000 osób. W powiecie wschowskim stwierdzono 878 przypadków zakażenia, według raportów Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego zmarło 22 pacjentów. Najmłodsza ofiara miała 34 lata.

ARTYKUŁ POŚWIĘCONY KORONAWIRUSOWI W POWIECIE WSCHOWSKIM OD POCZĄTKU EPIDEMII

PRAKTYCZNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z KORONAWIRUSEM WE WSCHOWIE


878 osób z powiatu wschowskiego zostało zakażonych koronawirusem, zmarły 22 osób.

Liczba zakażonych koronawirusem ogółem w Polsce: 1 464 448 / 34 908 wszystkie pozytywne przypadki / w tym osoby zmarłe).
Osoby na kwarantannie: 188 758
Ogólna liczba łóżek dla pacjentów COVID-19 /liczba łóżek zajętych - 958/438
Ogólna liczba respiratorów dla pacjentów COVID-19/liczba respiratorów zajętych - 77/52

Stan pandemii dzień po dniu:

22.01.2021 r. - Mamy 6 640 nowych i potwierdzonych przypadków koronawirusa w Polsce. Wykonano ponad 45 tys. testów. Zmarło 76 osób (oraz 270 z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami). W woj. lubuskim wykryto 208 zakażeń. W powiecie wschowskim nie przybyło nowych chory, wykonano 36 testów. Na kwarantannie przebywają 92 osoby.

21.01.2021 r. - Mamy 7 152 nowych i potwierdzonych przypadków koronawirusa w Polsce. Zmarło 81 osób (oraz 338 z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami). W woj. lubuskim wykryto 217 zakażenia. W powiecie wschowskim przybyło 4 nowych chory, wykonano 47 testów. "Liczba zakażonych na 10 tys. mieszkańców" wynosi 1,03. Na kwarantannie przebywa 95 osób. 

20.01.2021 r. - Mamy 6 919 nowych i potwierdzonych przypadków koronawirusa w Polsce. Zmarło 106 osób (oraz 337 z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami). W woj. lubuskim wykryto 201 zakażenia. W powiecie wschowskim przybyło 4 nowych chory. "Liczba zakażonych na 10 tys. mieszkańców" wynosi 1,03.

19.01.2021 r. - Mamy 4 835 nowych i potwierdzonych przypadków koronawirusa w Polsce. Wykonano 48,4 tys. testów. Zmarło 60 osób (oraz 231 z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami). W woj. lubuskim wykryto 85 zakażenia. W powiecie wschowskim przybył 1 nowych chory. "Liczba zakażonych na 10 tys. mieszkańców" wynosi 0,26.

18.01.2021 r. - Mamy 3 271 nowych i potwierdzonych przypadków koronawirusa w Polsce. Zmarło 11 osób (oraz 41 z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami). W woj. lubuskim wykryto 99 zakażenia. W powiecie wschowskim przybyły 2 nowych chory. "Liczba zakażonych na 10 tys. mieszkańców" wynosi 0,52.

17.01.2021 r. - Mamy 6 055 nowych i potwierdzonych przypadków koronawirusa w Polsce. Zmarło 37 osób (oraz 105 z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami). W woj. lubuskim wykryto 247 zakażenia. W powiecie wschowskim przybyły 2 nowych chory. "Liczba zakażonych na 10 tys. mieszkańców" wynosi 0,52.

16.01.2021 r. - Mamy 7 412 nowych i potwierdzonych przypadków koronawirusa w Polsce. Zmarło 69 osób (oraz 300 z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami). W woj. lubuskim wykryto 300 zakażenia. W powiecie wschowskim przybył 1 nowych chory. "Liczba zakażonych na 10 tys. mieszkańców" wynosi 0,26.

15.01.2021 r. - Mamy 7 795 nowych i potwierdzonych przypadków koronawirusa w Polsce. Zmarło 88 osób (oraz 298 z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami). W woj. lubuskim wykryto 218 zakażenia. W powiecie wschowskim przybyło 6 nowych chory. "Liczba zakażonych na 10 tys. mieszkańców" wynosi 1,55.

14.01.2021 r. - Mamy 9 436 nowych i potwierdzonych przypadków koronawirusa w Polsce. Zmarły 92 osób (oraz 289 z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami). W woj. lubuskim wykryto 288 zakażenia. W powiecie wschowskim nie przybyło nowych chory.

13.01.2021 r. - Mamy 9 053 nowych i potwierdzonych przypadków koronawirusa w Polsce. Wykonano ponad 73,9 tys. testów. Zmarły 117 osób (oraz 364 z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami). W woj. lubuskim wykryto 243 zakażenia. W powiecie wschowskim przybyło 2 nowych chory. "Liczba zakażonych na 10 tys. mieszkańców" wynosi 0,52.

12.01.2021 r. - Mamy 5 569 nowych i potwierdzonych przypadków koronawirusa w Polsce. Zmarły 93 osoby (oraz 233 z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami). W woj. lubuskim wykryto 89 zakażeń. W powiecie wschowskim przybył 1 nowych chory. "Liczba zakażonych na 10 tys. mieszkańców" wynosi 0,26. 

11.01.2021 r. - Mamy 4 622 nowych i potwierdzonych przypadków koronawirusa w Polsce. Zmarło 10 osób (oraz 65 z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami). W woj. lubuskim wykryto 190 zakażeń. W powiecie wschowskim przybył 1 nowych chory. "Liczba zakażonych na 10 tys. mieszkańców" wynosi 0,26. 

10.01.2021 r. - Mamy 9 410 nowych i potwierdzonych przypadków koronawirusa w Polsce. Zmarło 41 osób (oraz 136 z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami). W woj. lubuskim wykryto 261 zakażeń. W powiecie wschowskim przybyło 4 nowych chorych. "Liczba zakażonych na 10 tys. mieszkańców" wynosi 1,03. Z przykrością informujemy o kolejnym przypadku śmiertelnym w wyniku COVID.

9.01.2021 r. - Mamy 10 548 nowych i potwierdzonych przypadków koronawirusa w Polsce. Wykonano ponad 58 tys. testów  Zmarło 100 osób (oraz 338 z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami). W woj. lubuskim wykryto 293 zakażenia. W powiecie wschowskim przybyło 8 nowych chorych. "Liczba zakażonych na 10 tys. mieszkańców" wynosi 2,06.  

8.01.2021 r. - Mamy 8 790 nowych i potwierdzonych przypadków koronawirusa w Polsce. Wykonano ponad 50 tys. testów  Zmarło 60 osób (oraz 272 z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami). W woj. lubuskim wykryto 233 zakażeń. W powiecie wschowskim przybyło 2 nowych chorych. "Liczba zakażonych na 10 tys. mieszkańców" wynosi 0,52.  

7.01.2021 r. - Mamy 12 054 nowych i potwierdzonych przypadków koronawirusa w Polsce. Wykonano ponad 46 tys. testów  Zmarły 38 osób (oraz 148 z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami). W woj. lubuskim wykryto 379 zakażeń. W powiecie wschowskim przybyło 6 nowych chorych. "Liczba zakażonych na 10 tys. mieszkańców" wynosi 1,55.

6.01.2021 r. - Mamy 14 151 nowych i potwierdzonych przypadków koronawirusa w Polsce. Wykonano ponad 61 tys. testów  Zmarły 144 osoby (oraz 409 z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami). W woj. lubuskim wykryto 368 zakażenia. W powiecie wschowskim przybyło 8 nowych chorych. "Liczba zakażonych na 10 tys. mieszkańców" wynosi 2,06.

5.01.2021 r. - Mamy 7 624 nowych i potwierdzonych przypadków koronawirusa w Polsce. Zmarły 85 osób (oraz 256 z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami). W woj. lubuskim wykryto 93 zakażenia. W powiecie wschowskim przybyło 3 nowych chorych. "Liczba zakażonych na 10 tys. mieszkańców" wynosi 0,77.

4.01.2021 r. - Mamy 4 432 nowych i potwierdzonych przypadków koronawirusa w Polsce. Zmarło 8 osób (oraz 34 z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami). W woj. lubuskim wykryto 96 zakażeń. W powiecie wschowskim brak nowych chorych.

3.01.2021 r. - Mamy 5 739 nowych i potwierdzonych przypadków koronawirusa w Polsce, wykonano ponad 29 600. testów. Zmarło 7 osób (oraz 54 z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami). W woj. lubuskim wykryto 169 zakażeń. W powiecie wschowskim brak nowych chorych.

2.01.2021 r. - Mamy 6 945 nowych i potwierdzonych przypadków koronawirusa w Polsce, wykonano ponad 27 600. testów. Zmarło 18 osób (oraz 84 z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami). W woj. lubuskim wykryto 113 zakażeń. W powiecie wschowskim brak nowych chorych.

1.01.2021 r. - Mamy 11 008 nowych i potwierdzonych przypadków koronawirusa w Polsce. Zmarły 122 osoby (oraz 278 z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami). W woj. lubuskim wykryto 343 zakażeń. W powiecie wschowskim przybyło 6 nowych chorych. "Liczba zakażonych na 10 tys. mieszkańców" wynosi 1,55.

STARSZE DANE.

REKLAMA

Komentarze (29)

avatar

avatar
~Ja
02.01.2021 15:50

Luzie chorują, a lekarze nie dają skierowań na testy ot i cała prawda.

avatar
~lent
02.01.2021 22:39

Bo lekarze myslą

avatar
~Petycja
04.01.2021 23:02

Ruszyła wielka akcja Konfederacji Korony Polskiej. Zgłasza ona do wszystkich polskich gmin petycję, aby na najbliższym posiedzeniu przedyskutowały, poddały głosowaniu i przyjęły uchwały, wzywające rząd Rzeczpospolitej Polskiej do przestrzegania konstytucji. Stanowczo trzeba zażądać przestrzegania prawa w tej kardynalnej materii i zaprzestania wprowadzania apartheidu sanitarnego. . Zachęca ona wszystkich do zgłaszania samodzielnego takich wniosków lokalnie. Poniżej treść tej petycji.

avatar
~EMERYT(S)
03.01.2021 08:46

Słuszna UWAGA pana/pani forumowicza; - jak to jest, ze lekarze pierwszego kontaktu nie dawali, nie dają skierowań na testy KORONAWIRUSA mimo, ze ludzie przebywali przebywają na kwarantannach???, - kto w tym chorym systemie bierze za to odpowiedzialność?, - czy czasami taki lekarz pierwszego kontaktu nie stawia sam siebie na stanowisku "Bana Boga" NI BO NIE ???. Ledwie w tym chorym systemie rozpoczęli szczepienia na Covid-19, a już mamy AFERE typu "komu za kolejnością ja dali" - to już jest Polska specjalność "AFERY"- !, pytanie; - a czy jest lista tych zaszczepionych na Covid-19 we Wschowskim Szpitalu z Grupie 0 ?, i ilu może tam być z poza tej GRUPY 0????. Kto nad tym trzyma kontrolę ??????> Jeśli nie mamy zaufania do lekarzy pierwszego kontaktu co do kierowania na testy to jakie mamy zaufanie do tych co kierują nas na SZCZEPIENIE Covid-19 !!!!!!!!. Z A U F A N I E - jak widac w dzisiesjzych czasach te towar deficytowy !

avatar
~dodane do powyżej - intelektualista.
09.01.2021 10:12

Jak mamy zrozumieć, że zaplanowano TESTY dla nauczycieli przed ich szczepieniem przeciwko Cowid-19?. Jak rozumieć w tym okresie PODATEK pis+ na CUKIER, który w 100% dotknął NAPOJE, ale w żadnym punkcie nie dotknął CIASTECZEK, TORTÓW i CZEKOLADY ????. Czy ci z tak zwanej epoki "PŁASKOZIEMCY" są w stanie na to odpowiedzieć ???. KOLEJNE ZASADNICZE pytanie dla obecnie od sześciu lat nam panujących; - jak to możliwe, że szczepionka na COVID-19 dla SENIORÓW zbiegła się ze szczepionką na GRYPĘ ???, tak obiecaną przez ich całą kampanię wyborczą ???. SZOK - Narka !

avatar
~mm
09.01.2021 20:23

Lekarze chcą dawać i dają skierowania ,ale niestety coraz więcej chorych nie chce testów ,bo to tylko przeziębienie ,bo już kiedyś miałem takie objawy itd, bo będę na kwarantannie. Jak to się zmieniło, kiedyś wszyscy krzyczeli, że lekarze rozpoznają covid na siłę, i jeszcze im za to pewnie płacą, a teraz lekarze nie chcą kierować na testy. Nieważne jak jest, byle ponarzekać.

avatar
~DO-""mm""
14.01.2021 12:02

Jaki lekarz to napisał ????. To nie odpowiedzialne i niebezpieczne dla ludzi chorych to co robią tak zwani rodzinni lekarze nie wypisując , np, skierowań, a to na badania specjalistyczne, a to na badanie krwi i moczu ....itd. - a teraz dochodzą testy ?????. !. I Wy się dziwicie, że w Naszym Kraju jest taka liczba UMIERAJĄCYCH od Covid-19 i NIE TYLKO ----Przodujemy w UE i w świecie !!!!!. Pytanie ; - komu to zawdzięczamy >?????. Szok !!!!!

avatar
~Wyszło szydło z worka...!
10.01.2021 12:58

Tak!, ta wyimaginowana Unia Europejska uratował nas po części Polaków dostarczając nam szczepionki zakontraktowane przez tą Właśnie Unię Europejską, a nie z inicjatywy tego obecnego rządu, którego przedstawiciel w osobie ich prezydenta obiecał nam "niby tą szczepionkę" przez ich wielbionego prezydenta Trampa !!!!!. Jakbyśmy , my Polacy - Naród teraz wyglądali bez szczepionki, którą obiecał nam Duda i jego Tramp ??????. Czyli jednym słowy ta "wyimaginowana" UE jak to nazywał ją prezydent Duda nam Polakom uratowała nie tylko zdrowie ale przyszłościowo Z D R O W I E !!!!!!. Tramp i jego obiecanki dla Dudy i pisu odchodzi do lamusa, a my zostajemy z nimi !!!!!. Szok !

avatar
~NAUCZCIELE?
11.01.2021 08:33

""Bańka szkolna"" - Wielka pseudo akcja "Testowanie nauczycieli" - maja ich testować, tylko ich, ale nie całego personelu - zespołu szkolnego, a jkoby w szkole pracowali tylko i li nauczyciele i innego personelu, np. administracyjnego, sprzątaczek, osób pomocniczych nie było I TO MA POMÓDZ WRÓCIĆ NASZYM DZIECIOM DO SZKOŁY !!!!!!!. To największa rządowa akcja powiedzmy "BAŃKA SZKOLNA" !!!!!. I to ma byc odpowiedzialne i bezpieczne dla naszych dzieci - JEDNA WIELKA KPINA z SUWERENA !!!!. To jak ta ich pseudo ustawa o daniu prawa wręczania nam mandatów bez prawa odmowy !!!!!. Szok w jakim WYIMAGINOWANYM państwie my zyjemy !!!!!.

avatar
~lent
11.01.2021 11:37

WHO potwierdził,że testy PCR dają fałszywie pozytywny wynik ,więc poco wykonywać testy i czy to nie oznacza ,że pandemii nie ma?

avatar
~WIARYGODNOŚĆ!!!
12.01.2021 09:38

Tak WIARYGODNOŚĆ obecnie nam jaśnie panujących od sześciu ostatnich lat, dot, danych o szczepieniu Grupy 1; - najpierw ten sam minister niespełna pare dni temu mówił min., że 15.01,2021r będą szczepieni Seniorzy z grupy 60+, następnego dnia już podano podaje, że grupa 70+, następnego dnia Seniorzy w Grupie 75+, a wczoraj o DZIWO ten sam minister podał, że Grupa 80+ !!!!!. Ludzie - KTO NAMI RZĄDZI?, kto ma dbać o nasze zdrowie i Życie ?, jak tacy nie są w stanie podać KONKRETNYCH DANYCH KTO i GZIE i W JAIM TERMINIE ma być zaszczepiony !!!!!!!!. Żenada !!!!. I to ma być rząd na takie czasy !. Narka - Senior 50+ !.

avatar
~90!!!!
12.01.2021 10:28

Bezpowrotnie 90 szczepionek na Covid-19 zmarnowano w jednym tylko punkcie szczepień w Warszawie --- ( media podają),,,, ale ekipa pis upatrzyła sobie krytykę od rana do wieczora 17 osób, w tym aktorów za zaszczepienie się w Grupie 0 !!!!!. Zrobiła z tego MEDIALNE SHOW !!!!. To im było na rękę, ale nie ile zniszczyli szczepionek z powodu FATALNEJ ICH ORGANIZACJI !!!!!!. Co na to WHO panie "lent" ????.

avatar
~lent
12.01.2021 14:47

Ja?Według mnie te wszystkie,,szczepionki powinien spalić jasny grom!

avatar
~UTYLIZACJA?
12.01.2021 12:12

NA DZIEŃ dzisiejszy to jest ponoć 660 szczepionek !. I oni mówią o organizacji !.

avatar
~DO POWYŻEJ (niszczeją)...!
14.01.2021 12:13

Licznik niszczonych szczepionek z dnia na dzień rośnie, a oni zorganizowali sobie przez pare dni SZOPKĘ z grupa zaszczepiona w WUM !!!!!. Szok !!!. Czy ktoś wie jaki jest PROGRAM SZCZEPIEŃ + tej obecnej ekipy rządzącej ( nie wliczając ich osobistej walki , a la TAŚMY pis+ Wałbrzych...?) biorąc pod uwagę tak zwane REJESTRACJIE i ZAPISY na szczepienie ????. KTO za wyjątkiem m. Dworczyka to pojmuje ( a pro-po jako jedyny, który się ostał po rozwiązaniu partii pis+ we Wałbrzychu .......). ??????.

avatar
~do powyższego
12.01.2021 12:24

po kontroli NFZ-u w warszawskiej klinice okazało się, że nie 17 a 200 osób. Teraz robi to na tobie wrażenie?

avatar
~TAK-Ja!
13.01.2021 09:28

Do ciebie "do powyżej" - robi na mnie wrażenie to, iż synowie polityczki tego rządu mogą więcej na stokach górskich niż innym !!!!!. Ich ból jest lepszy od bólu innych dzieci i młodych ludzi w naszym kraju !!!!. TRZECH synów Emilii Emilewicz - byłej wice premier rządu pisu to jest to !!!!!! ( tak można !!!!. im tak ale nie naszym dzieciom, bo są inni niż ci z pisu )))))----To robi na tobie wrażenie ???. A te szczepionki dostarczone do WUM to były jak media donoszą wszem i wobec na jeden dzień przed końcem upłynięciem ich terminu -- czyli co one robiły i gdzie były przez cztery pozostałe dni po ich odmrożeniu ????. To ciebie nie dziwi i nie robi wrażenia, kto za to odpowioada ?, czy nie czasami ten minister zdrowia i jego system ???. Już zmarnowano bezpowrotnie ok 660 szczepionek !-?, to ciebie nie dziwi i nie robi na tobie wrażenia ????. TO JEST TA prawda o przestrzeganiu prawa i sprawiedliwości przez takich jak ty i tych obecnie od sześciu lat rządzących !!!!!!!.

avatar
~.............
12.01.2021 14:58

Celebryci się zaszczepili i ty też chcesz być jak celebryta .Kazdy .dodpowiada za siebie i oby za nikogo innego przy takim toku rozumowania

avatar
~DO (kropeczek....)
12.01.2021 17:01

Jeśli już to A R T Y Ś C I !!!!!!!. A jak przedstawiciele lokalnych władz ze strony pisu się zaszczepili TO jest Ok!!!-?, jak widać , słychać i bez mała czuć - !!!!!. Temat jakoś nie dla was, bowiem w tej sprawie pisowskiej to buzie na kłódki !!!!, co to zmarnowanych szczepionek to też wam przez gardła płaskoziemców nie przejdzie !!!!!!

avatar
~Adaś
13.01.2021 13:08

!8u "zagubionych zaszczepieńców " ( nawet i 200) w roli narodowej obstrukcji ..... polski handicap. Ciekawe czy będą ich polewać "zimną wodą" ? Typowa "świeca dymna" na istniejące ważne problemy i nic nie dająca w realnym postępku gadanina p. Dworczyka. Te 200 szczepionek nie zostało stracone, nie zostały skradzione, nie poszły do utylizacji jak te, co to szpitale już nie zdążyły zagospodarować. Co mi ( nam) przyjdzie z dawek straconych ewidentnie z powodu ludzkiego zaniedbania ....... nawet zaszczepienie "żaby" jest mniejszą stratą . Matematycznie: 20mln - 200szt , pieniądze nie poszły w błoto, tyle, że protekcja w domniemaniu była użyta, tak nie musiało być. Bądź, jeden z drugim u normalnych zmysłach, wyważ rzeczywiste straty społeczne i moralne i jak to się ma do całości problemu. Co nie znaczy, że "po łapach" się nie należy. Problemem jest jak to szybko zrobić (szczepienia) , jak utrzymać życie gospodarcze, jak powstrzymać destrukcyjną inflację, potężny wzrost podatków, jak wytępić takich działaczy struktur partyjnych (PiS) jacy zostali przedstawieni w Onecie z Wałbrzycha. Adaś

avatar
~???
14.01.2021 11:36

Jak mozna sie pozbyc zarazy jesli to zaszczepieni sa tego zródłem?To sie robi błędne koło.Tylko mi prosze nie pisac ze to nieprawda.

avatar
~Taka UWAGA!
14.01.2021 13:13

Wszystkie powiaty i gminy podają informację z podaniem numerów telefonicznych - zaznaczam z podaniem numerów telefonów !!!! do PUNKTÓW SZCZEPIEŃ na Covid-19 dla Seniorów od 60 do 80 + jak i gdzie się rejestrować !!!!!!, jak widać nasze władze do dnia dzisiejszego nie opanowały tej prostej FUNKCJI ORGANIZACYJNEJ by na Seniorom w tym pomóc !!!!!!!!. A mamy juz 14 stycznia br. !!!!!!

avatar
~1369!!!
17.01.2021 14:12

Już tyle szczepionek poszło do kosza ...... a oni zrobili show jak kilka szczepionek podana w WUM !!!!. SZOK!!! Jaki brak kompetencji -- co dalej ????. A im w głowie polityczne przemówienia w Kościołach , taśmy wulgarnych zwierzeń pis+ w Wałbrzychu, łamanie prawa w stylu bezczelnym i bezkarnym, jak np, wizyta I na cmentarzu jak inni nie mogli tam być, wycieczka ich posła na Kubę, oglądanie meczy, gdy inni nie mogą i ten skandal z ich b. wice premier i jej rodzinką na narciarskim stoku - i te antydatowanie pseudo licencji by się uwiarygodnić --- oni nam dają przykład jak OMIJAĆ PRAWO, które sami nam NADALI !!!!!, taka , a la falandyzacja prawa z czasów prezydentury Wałęsy !!!!!!. szok - 1369 szczepionek w koszu !!!!!!

avatar
~Jakiś Pan
19.01.2021 18:08

Czy to prawda że dziś we Wschowskim szpitalu po podaniu szczepionki zmarł Lekarz?

avatar
~..."""Są Równi i Równiejsi..."""
20.01.2021 08:42

Od ostatnich sześciu lat mamy w naszym kraju rządy pis!!!!. I przez cały ten czas jesteśmy zaskakiwani przykładami, że mamy za ich rządów ""równych i równiejszych", że "" czarne jest białe, a białe jest czarne..""". W ostatnich dniach miesiąca Styczna br. dowiadujemy się, że cały ich tak zwany Program Narodowych Szczepień, o którym nas zapewniali JESZCZE W GRUDNIU 2020 roku i kazali się REJESTROWAĆ , wprowadzili Grupy 0, 1, 2, 3 itd. SAMI ONI WYWRÓCILI DO GÓRY NOGAMI!!!!!, BOWIEM WPROWADZILI DO GRUPY 1; prokuratorów, agentów służb specjalnych, skarbówkę, wojskowych, itd. !!!!! SZOK i ŻENADA !!!!!!. Wszyscy wiemy, że Narodowy Program Szczepień z grudnia 2020 roku ich NIE PRZEWIDYWAŁ!!!. Jak to się stało , że obecnie rządzący z pisu szczepią ich w Grupie 1 PRZED np. osobami przewlekle chorymi, chorymi na raka, itd. ?????. JEST TO T O T A L N I E SPRZECZNE z PIERWOTNĄ Rządową Decyzja o Narodowym Szczepieniu !!!!!!. Co najgorsze, że są to decyzje sprzeczne z PUNKTU MORALNEGO i SPOŁECZNEJ SPRAWIEDLIWOŚCI !!!!!, w tej sprawie negatywnie się wypowiadali, min tacy jak; - obecny doradca premiera prof. Andrzej Horban, imunolog dr Paweł Grzesiowski ---- szeroko o tym w mediach !!!!. Pis i jego władza poraz kolejny udowadnia nam, że mamy w naszym Kraju Równych i Równiejszych, a w swojej partyjnej nazwie maja takie pojecia jak PRAWO - Sprawiedliwość !!!!!. Szok, Żenada !!!!!. Jak tu żyć w takim państwie ??????

avatar
~DO POWYŻE>>>!
20.01.2021 11:45

MEDIA POTĘGĄ SĄ!!!!!! i całe szczęście , bowiem na dzisiejszej konferencji obecna ekipa rządowa wprowadziła kolejne zmiany w Narodowym Projekcie Szczepień ....... wprowadzają priorytet szczepień w Grupie I osób schorowanych poniżej 60 roku życia oraz osoby 60+ !!!!!!. Brawo dla pana prof. Andrzeja Horbana !!!!!.

avatar
~GRUPA 0 !!!
20.01.2021 12:11

SZOK !!!!!, kto na tym panuje ????, W Grupie O zdążyli zaszczepić prawie cały personel administracji w szpitalach, służby pomocnicze, co niektórych małżonków, a lekarze z pierwszej linii, którzy zabezpieczają nam zdrowie i życie w dalszym ciągu w KOLEJCE DO SZCZEPIENIA !!!!. KTO NAD TYM PANUJE i NADZORUJE ?????.

avatar
~czy naprawdę grupa 0
20.01.2021 13:32

No to ciesz się życiem bo nie wiesz ile po tym eksperymencie medycznym będziesz w stanie

avatar
~do sa rowni i równiejsi