TworzymyGłos Regionu

Konkurs na „Kartkę Świąteczną ze Szlichtyngowy”

Poniedziałek, 22 listopada 2021 o 10:26, autor: 0 242
Konkurs na „Kartkę Świąteczną ze Szlichtyngowy”

Zapraszamy dzieci i młodzież z terenu Gminy Szlichtyngowa do udziału w konkursie na „Kartkę Świąteczną ze Szlichtyngowy”.

Celem konkursu jest propagowanie tradycji związanej ze Świętami Bożego Narodzenia, rozwijanie wrażliwości plastycznej i artystycznej i kształtowanie postaw szacunku do tradycji oraz pogłębianie wiedzy na temat symboliki Bożonarodzeniowej oraz Gminy.

Ocenie podlegać będą kartki wykonane tylko w formacie A5. Kartki w innych formatach nie będą oceniane. Kartkę należy wykonać w technice plastycznej, która będzie umożliwiała jej zeskanowanie i powielenie.

Kartka Świąteczna ze Szlichtyngowy nie musi zawierać tekstu życzeń. Kartkę należy umieścić w kopercie (z dopiskiem Konkurs na Kartkę Świąteczną ze Szlichtyngowy) wraz z wypełnionym oświadczeniem uczestnika konkursu. Konkurs jest podzielony na trzy kategorie wiekowe: od 4 do 6 lat, od 7 do 9 lat, od 10 do 14 lat.

Nagrodą Główną jest powielenie zwycięskiej kartki i rozesłanie jej wraz z życzeniami Burmistrza Miasta i Gminy Szlichtyngowa do instytucji, urzędów i organizacji współpracujących i zaprzyjaźnionych,

Osoby, które zajmą I, II i III miejsce w każdej kategorii wiekowej otrzymają nagrody rzeczowe.

Wykonane prace należy składać w terminie do 1 grudnia 2021 r. do Urzędu Miasta i Gminy Szlichtyngowa.

Ogłoszenie laureatów konkursu nastąpi do 6 grudnia 2021 roku. Wyniki konkursu wraz z galerią zdjęć zostaną umieszczone na stronie internetowej Gminy Szlichtyngowa: www.szlichtyngowa.pl oraz na profilu Facebook.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Załączniki:

1. Regulamin konkursu.

2. Oświadczenie uczestnika konkursu.

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl