Konkurs dla internautów – wybierz swój obraz

Czwartek, 10 sierpnia 2017 o 16:05, autor: 10 1391
Konkurs dla internautów – wybierz swój obraz

Nadesłano wiele prac na ogłoszony przez Stowarzyszenie Czas A.R.T. konkurs pt.: „Ziemia wschowska w obrazie”. Różnorodność technik plastycznych, precyzja, kolorystyka, a przede wszystkim „oko” młodego artysty zachwyciły komisję konkursową.

Zgodnie z regulaminem komisja wyłoniła zwycięzców oraz przyznała wyróżnienia dla najlepszych uczestników zadania. Ponieważ dyskusja podczas wyboru najlepszej pracy była bardzo burzliwa podjęliśmy decyzję o przyznaniu dodatkowej nagrody – nagrody publiczności.

Na stronie Facebook - Czas ART przedstawiamy Państwu wszystkie prace plastyczne, które nadesłano na nasz konkurs. Prosimy o oddanie max. 10 głosów (tzw.”likeów”) na obraz, który wg Państwa jest najciekawszy, najlepszy, najpiękniejszy.

Na Państwa głosy czekamy do 14 września 2017 roku. Praca, które zdobędzie największą ilość głosów (tzw.likeów) zwycięży i otrzyma nagrodę publiczności.

Dziękujemy wszystkim młodym artystom za udział w konkursie „Ziemia wschowska w obrazie” 15 września na naszej stronie Facebook przedstawimy wszystkich zwycięzców.

Zapraszamy do głosowania.

(Czas A.R.T.)

REKLAMA

Komentarze (10)

avatar
~zainteresowany
13.08.2017 13:12

Mam pytanie : Wchodzę na stronę tego zacnego Stowarzyszenia i co widzę ?. Ano nic . Nie ma żadnych informacji, kto tym stowarzyszeniem zarządza, skąd pozyskują środki. Nie widzę sprawozdań finansowych. Widzę sprzedaż on-line jakiś produktów głównie w języku obcym i w walutach dolarowych . Bez zdjęć ,co też to za produkty. Co to jest w ogóle ? Nie interesuje mnie ich strona facebookaowa bo to tylko zwykły portal społecznościowy, na którym można bąki puszczać i nie jest dla mnie wartością dokumentalną praktycznie żadną . Nie wiem, czy nadesłane prace są bezpieczne i praktycznie kto je zabezpiecza. Praktycznie nie wiem nic. Proszę o to link do strony o Czas Art :http://czasart.pl/start/o-nas/ Ktoś panuje nad tym w ogóle ? Nie ma ona statusu OPP więc co to jest?

avatar
~do "zainteresowany"
14.08.2017 10:22

Nie ma to jak bezproduktywny hejt, zasiać zamęt i niepokój w czytelnikach. A wystarczy poszukać w internecie na stronie KRS i wszystko będzie jasne. Pogrzebać na stronach powiatu, województwa i będzie wszystko i cel i wysokość środków. Coś to Twoje zainteresowanie takie "na pokaz" jest, niczym psa ogrodnika. Zajmij się czymś pożytecznym kolego.

avatar
~do~do "zainteresowany"
15.08.2017 08:28

Owszem , jest zarejestrowana, tyle i aż tyle . Nie ma nic na ich stronie. Nie ma podanych źródeł pozyskiwania środków na swoją działalność. Żadnych sprawozdań z działalności . Niczego. Ma się wrażenie,że od 2015 r. nic tam już nie istnieje . Po co mam wchodzić na strony powiatu?. I pytanie, czy powiat ma reklamować stowarzyszenie ? Czy jak szukam informacji o mleczarni to wchodzę np. do piekarni. Co ma jedno z drugim wspólnego?

avatar
~Przysłowie
15.08.2017 15:36

Jeśli ktoś chce uderzyć - kij zawsze znajdzie.

avatar
~I.P.
15.08.2017 16:08

A czy w Polsce jest jakiś prawny przepis nakazujący przedsiębiorstwu, osobie prywatnej lub stowarzyszeniu posiadanie strony internetowej ??? Chłopie - Polska to wolny, demokratyczny kraj i to, że Ty CHCIAŁBYŚ, to jeszcze trochę mało...

avatar
~do~I.P.
17.08.2017 11:13

Owszem , jeśli jednak takowe stowarzyszenie podaje swoją stronę jako oficjalną , sądzę,że powinno rzetelnie podawać na niej wszystkie informacje. Czy coś pomijam ? Fejsik nie jest jak dotąd stroną, na której rozliczać możesz podatki, czy też inne sprawy . Nie wiem czy prace nadesłane przez dzieci są chronione . Skąd mam wiedzieć, co się z nimi stanie . Nie pozawalam swojemu dziecku mieć na tym portalu konta .

avatar
~do do I.P.
18.08.2017 22:19

Żadna strona internetowa nie jest do tego miejscem... według naszego prawa. Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć to masz możliwość w siedzibie stowarzyszenia, starostwa lub gminy.

avatar
~do ~Przysłowie
17.08.2017 11:30

Kto pyta nie błądzi . Włączamy MYŚLENIE

avatar
~~przysłowie
17.08.2017 11:59

Bardzo się cieszę, że po niefortunnym początku dialog stał się bardziej przyjazny. Z Twoich komentarzy wynika, że nie zapoznałeś / łaś się z regulaminem konkursu, który jest dostępny na tym portalu zw: https://zw.pl/news/czas-a.r.t.-oglasza-konkurs-plastyczny-i-fotograficzny-ziemia-wschowska-w-obrazie,134579

avatar
~do ~~przysłowie
18.08.2017 11:45

Wyśmienicie . Bardzo dziękuję za podanie strony . Właśnie interesowały mnie sprawy praw autorskich .

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaSławaDzieci zmierzyły się w Aquathlonie
21.07.20180 265
Już po raz 21. na terenie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku rozgrywane są zawody w Triathlonie. 21 czerwca, w sobotę, ci najmłodsi i trochę starsi zmierzyli się w aquathlonie. Zmagania po...

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl