TworzymyGłos Regionu

Kawa podczas imprez i eventów

– wybierz ofertę Coffee Break!

Sobota, 16 listopada 2019 o 19:28, autor: 0 491
Kawa podczas imprez i eventów

Niezależnie od wydarzenia, które mamy w planach zorganizować, warto, by pojawiła się na nim kawa. W obecnych czasach jednak nie zadowolimy naszych gości jej rozpuszczalną wersją – jeżeli chcemy zachować wysoki poziom całego eventu, powinniśmy postawić na kawę wysokiej jakości, najlepiej przygotowywaną przez prawdziwych profesjonalistów. I dlatego właśnie warto poznać ofertę Coffee Break.

Coffee Break to firma, która serwuje swoją kawę na całym świecie. Chociaż najczęściej możemy spotkać ich na eventach we Wrocławiu, Opolu oraz w ich okolicach, starają się oni nie ograniczać – pojawiają się bowiem nie tylko w całej Polsce, lecz również za granicą, zwłaszcza na targach międzynarodowych. Oferują oni swoim klientom m.in. mobilne bary kawowe, jednak to nie wszystko – w ich ofercie znajdziemy również różnorodne koktajle, do tego prowadzą m.in. wynajem oraz dzierżawę ekspresów do kawy. Już teraz serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy!

Czemu jednak warto decydować się na kawę, zwłaszcza wysokiej jakość?

Niezależnie od tego, czy organizujemy konferencję branżową, duże szkolenie czy wesele, nasi gości prawdopodobnie będą starali się brać w danym wydarzeniu aktywny udział. Jeżeli całość będzie trwała długo – a tak zazwyczaj jest – w końcu zabraknie im energii. Wtedy właśnie idealnie sprawdzi się kawa. Do tego, w przypadku imprez branżowych, goście zazwyczaj przyzwyczajeni są do tego, że o ich dyspozycji zostaje oddany ten właśnie wspaniały napój. Nie bez powodu pomiędzy poszczególnymi panelami wszyscy czekają na przerwy… kawowe. Samo picie kawy jest jednak nie tylko idealne, jeżeli chcemy działać na pełnych obrotach – to również idealny moment do tego, by się poznać, być może nawet zacząć networking. Jednego możemy być pewni – bardzo często goście będą od nas kawy po prostu oczekiwać.

Czemu jednak warto stawiać na tę wysokiej jakości? Tu znów odpowiedź jest dość prosta – w wielu przypadkach goście również tego oczekują. W Polsce kultura picia kawy się zmienia, do naszej dyspozycji (w domowym zaciszu) zostaje oddane coraz więcej rodzajów ziaren, które pozwalają nam poznać smaki, których do tej pory nie znaliśmy. Wiele osób zaczyna się interesować kawą oraz sposobami jej parzenia. Wystarczy sprawdzić, jak wiele urządzeń może do tego służyć i na jak wiele sposobów możemy przygotować kawę. W obecnych czasach często po prostu nie wypada podawać kawy rozpuszczalnej czy kawy niskiej jakości, zwłaszcza jeżeli zależy nam na tym, by zadbać o nasz wizerunek oraz prestiż samego wydarzenia.

Podobnie wygląda to w przypadku tagów – barista na targach sprawdzi się idealnie, jeżeli będziemy chcieli przyciągnąć znaczną ilość gości. Do tego, po całej imprezie pewnie dość szybko przemknie wieść, że to właśnie u nas czeka dobra kawa. A gdy już goście do nas przyjdą, na pewno z chęcią wysłuchają tego, co mamy im do powiedzenia. Nie zapominajmy również, że na kubkach czy na samej kawie może pojawić się nasze logo – to dość tania, ale naprawdę skuteczna opcja promocji na imprezach tego typu!

Czy równie istotne mogą okazać się usługi barmańskie? Naszym zdaniem zdecydowanie tak! Tyczą się one oczywiście również drinków i koktajli bezalkoholowych. Idealnie sprawdzą się na wszelakich firmowych imprezach, również tych integracyjnych, do tego będą idealnym wyborem również na weselach. W tym drugim przypadku na pewno doceni je przynajmniej kilka grup gości: kobiety, kierowcy, osoby, które akurat chcą odpocząć od mocniejszego alkoholu oraz dzieci! Te ostatnie na pewno będą zachwycone faktem, że mogą pić tak wspaniałe drinki, niemal jak dorośli. W przypadku wesel Państwo Młodzi często decydują się zarówno na weselny drinka bar, jak i również usługi baristyczne – te drugie również sprawdzają się znakomicie, w końcu każdy chce bawić się do rana, a co pomoże w tym lepiej, niż znakomita kawa?

Kiedy natomiast sprawdzi się opcja dzierżawy ekspresów do kawy, ich wynajmu lub leasing ekspresów do kawy? Wynajem idealnie sprawdzi się również na wszelakich wydarzeniach, jednak w sytuacji, kiedy to nasi pracownicy będą musieli ekspresy obsługiwać. Jest to opcja tańsza, do tego Coffee Break przeszkoli personel tak, by mógł serwować naprawdę dobrą kawę. Dzierżawa jest opcją idealną w momencie, kiedy chcemy na co dzień dostarczać naszym pracownikom kawy wysokiej jakości, jednak cena ekspresu jest dość duża. Do tego, wtedy to my odpowiadamy za jego serwis, a podczas awarii wszyscy pozostajemy bez kawy. W przypadku dzierżawy od Coffee Break, to firma odpowiada za serwis i czyszczenie, w przypadku awarii dostarcza podobny model ekspresu, do czasu, aż nasz nie zostanie naprawiony. Możemy wtedy zdecydować się również na dostawę ziarna naprawdę wysokiej jakości. Wszystko to składa się na usługę, która jest nie tylko opłacalna od strony finansowej, ale również naprawdę bardzo wygodna, co podkreśla wielu klientów Coffee Break, którzy zdecydowali się na dzierżawę od nich ekspresów do kawy.

To jednak nie wszystko – Coffee Break ma do zaoferowania swoim klientom znacznie więcej! Do pełnej oferty zaliczają się równie szkolenia baristyczne, szkolenia barmańskie (odbywają się na terenie Wrocławia oraz Opola), do tego nie zapominajmy o specjalnych pokazach. Wszystko to składa się na naprawdę kompleksową ofertę, która potrafi zadowolić naprawdę wymagających klientów. Najważniejsze jest jednak to, że swoją jakością broni się sama kawa – Coffee Break stawia tylko na ziarna najwyższej jakości, które są dopasowywane do wymagań klientów. Podobnie jest z innymi dodatkami, takimi jak mleko – możemy zdecydować się na jego różne rodzaje, co sprawia, że nasi goście naprawdę poczują, że otrzymują nie tylko kawę wysokiej jakości, lecz również taką, która w 100% została dopasowana do ich oczekiwań. Może się wydawać, że kawa to ledwie mały dodatek, lecz nic bardziej mylnego – coraz więcej osób lubi się nią delektować, inwestują sporo w sprzęt i ziarna, stąd olbrzymie docenią fakt, że organizatorzy danego wydarzenia dbają o nich również pod tym kątem.

Jeżeli chcesz, by Twoje wydarzenie było naprawdę udane, po prostu nie możesz zapomnieć o wspaniałej kawie, a właśnie taką może zapewnić Ci właśnie Coffee Break!

REKLAMA

    Dział "Czytelnia" może zawierać treści reklamowe oraz lokowanie produktów.

  • Czytelnia

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl