TworzymyGłos Regionu

Kapela Lwowska Fala w Szlichtyngowej - film

Niedziela, 30 czerwca 2019 o 02:22, aktualizacja Poniedziałek, 01 lipca 2019 o 15:13, autor: 5 1221
Kapela Lwowska Fala w Szlichtyngowej - film

29 czerwca, o godz. 17:00, mieszkańcy Szlichtyngowej zebrali się w świetlicy miejskiej, aby wysłuchać muzyki kresów wschodnich. Pięknie zagrała i zaśpiewała Kapela "Lwowska Fala" ze Lwowa. Koncert odbył się w ramach XXIV Głogowskiego Przeglądu Kultury Polskiej KRESY 2019.

Artystów "Lwowskiej Fali" przywitała burmistrz Jolanta Wielgus i starosta Andrzej Bielawski. Cieszyli się, że w Szlichtyngowej zabrzmią lwowskie piosenki. Mieszkańcy zebrani na sali, śpiewali i tańczyli razem z zespołem. 

Patronem honorowym imprezy był Marek Ast - poseł na Sejm RP. Jednak ze względu na obowiązki poselskie, nie pojawił się na koncercie.

Zapraszamy do oglądania zdjęć.

(pm)

REKLAMA

Komentarze (5)

avatar

avatar
~wschowa
02.07.2019 11:08

Konia z rzędem temu, kto wyjaśni, jakie obowiązki poselskie wykonywał p. Ast, w sobotę o godz. 17.00.

avatar
~Ja cię nie mogę ...
03.07.2019 06:36

Szkoda Konia!. A tak na poważnie; taka huczna impreza, a frekwencja jak na takie miasto(miasteczko) i gminy na poziomie wsi Nowe Ogrody , wstyd mieszkańcy i organizatorzy Szlichtyngowej !!!!. Jak widać na jednego p. sołtysa to ten biedny troi się w tej Szlichtyngowej aby uczestniczyć we wszystkich imprezach na których znajduje się miejscowa władza .......... ciekawe jak długo to wytrzyma ????

avatar
~DO JA CIE NIE MOGĘ-
04.07.2019 19:39

cO MAJĄ ORGANIZATORZY DO FREKWENCJI - NAGŁOŚNIONE BYŁO ....................

avatar
~Do - DO JA CIE.....
05.07.2019 08:22

Na tak postawione pytanie mogę tylko nabrać głęboko powietrza i PARSKNĄĆ ZE ŚMIECHU ,,,,, co daje mi odpowiedź kto jest odpowiedzialny za ten "Cyrk" w waszym miasteczku. Więcej takich ps. "filozofów" jak ty ....... a na wszystkich waszych imprezach tak przygotowanych ostaną się tylko działacze samorządowi, sołtysi ( jak widać na załączonym obrazku) i stały elektorat jak we Wschowie szanowani Seniorzy z wnuczętami !!!!!. Moje gratulacje !

avatar
~internetowy widz
09.07.2019 22:45

Impreza wiadomo fajna ale dlaczego taka marna, foliowa, dekoracja?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl