TworzymyGłos Regionu

Jubileuszowa Parafiada Myśliwska

Niedziela, 21 lipca 2019 o 09:34, aktualizacja Piątek, 26 lipca 2019 o 12:49, autor: 0 952
Jubileuszowa Parafiada Myśliwska

Parafiada Myśliwska obchodzi w tym roku jubileusz. Koło Łowieckie „Ryś”, Parafia Rzymskokatolicka pw. Michała Archanioła w Sławie, Rada Sołecka i OSP z Tarnowa Jeziernego po raz dziesiąty zorganizowali, tą dość oryginalną imprezę. Uroczystość rozpoczęła się od nabożeństwa w Kościele Św. Huberta w Tarnowie Jeziernym po nim cały orszak, udał się na plac pod remizę OSP. 

W obecności pocztów sztandarowych i zaproszonych gości nastąpiło uroczyste otwarcie. Po tym odbywała się mniej oficjalna część imprezy. Zgromadzeni wysłuchali koncertu sygnalistów myśliwskich, po którym wystąpiły dzieci z Domów Kultury, prezentujące ciekawe układy taneczne. Organizatorzy przygotowali dla dzieci festyn i różnego rodzaju konkurencje związane z tematyką parafiady. Ostatnim punktem imprezy jest biesiada myśliwska, która niedawno się rozpoczęła i potrwa do nocy.

(fb.slawa.pl)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl