TworzymyGłos Regionu

Impreza firmowa – gdzie i jak?

Czwartek, 20 czerwca 2019 o 08:49, autor: 0 279
Impreza firmowa – gdzie i jak?

Mnóstwo przedsiębiorstw dba o integrację swoich pracowników. Aby wszyscy dobrze się ze sobą czuli, można zapewnić im trochę rozrywki poza miejscem wykonywania obowiązków. Wystarczy zorganizować imprezę firmową. Najważniejsze jest to, aby była ciekawa i nieprzymusowa ‒ taka, z której nikt nie ma ochoty uciekać jak najszybciej.

Puby i kręgielnie

Nie jest to zbyt ciekawa opcja, ale gdy pracownicy chcą gdzieś wyjść i nie ma czasu na organizowanie czegoś więcej, to jest w sam raz. Zawsze w okolicy znajdzie się jakiś bar. Jeśli nie pub, to dobrym rozwiązaniem będzie też restauracja. Natomiast, żeby spędzić wspólnie czas odrobinę aktywniej, można wybrać się na kręgle albo bilarda. Nie jest to drogie oraz nie trzeba czekać w kolejkach. Żadna z tych opcji nie wymaga również rezerwacji na długo przed terminem spotkania. Dodatkowo zazwyczaj nie trzeba nigdzie wyjeżdżać.

Gry z fabułą

Jeśli ktoś jest znudzony barami, to jest jeszcze inna opcja. Obecnie w modzie są imprezy integracyjne z grami fabularnymi w tle. Pracodawca wynajmuje specjalistów, którzy tworzą wszystko od podstaw. Natomiast sami pracownicy poddają im pomysł i przekazują, co chcieliby, żeby znalazło się w takiej zabawie. Tak można spędzić czas zarówno w plenerze poza miastem, jak i gdzieś w mieście. Takie aktywności stały się modne, gdy okazało się, że ludzie mają już trochę dosyć barów i są nimi znudzeni. Zamiast tego lepiej wyjść na zewnątrz i zrobić coś innego poza rozmawianiem. Co więcej, są to imprezy niekonieczne bardzo drogie, a zabawa jest wspaniała. Później pozostają tylko dobre wspomnienia.

Imprezy rodzinne

Innym pomysłem, aby dobrze się bawić, są też rodzinne imprezy. Rodzice zabierają pociechy, doglądając ich, mogą np. integrować się ze znajomymi z firmy. Można to zorganizować dla większej grupy – z dmuchanym placem zabaw dla dzieciaków, zainicjowanymi grami przez animatorów i całym zapleczem gastronomicznym. Z drugiej strony, niektórzy pracownicy zbierają się chętnie w kilka osób i całymi rodzinami wspólnie wyjeżdżają np. nad jezioro.

Ekstremalne imprezy z dreszczykiem emocji

A może niektórym brakuje emocji i nie wystarcza im siedzenie przy grillu? Ciekawym pomysłem jest impreza, gdzie można się wyszaleć i uwolnić adrenalinę. Szef może w ramach tego zadbać np. o to, aby jego podwładni mogli pojeździć quadami, zagrać w paintball, spróbować skoków ze spadochronem. Na wiosnę czy w lecie można też wybrać się na spływ kajakowy. Twórcy takich eventów cały czas cieszą się wieloma ofertami pracy.

REKLAMA

    Dział "Czytelnia" może zawierać treści reklamowe oraz lokowanie produktów.

  • Czytelnia

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl