TworzymyGłos Regionu

Gminny Dzień Seniora

Starsi mieszkańcy gminy mieli swoje święto - FILM

Piątek, 08 listopada 2019 o 17:00, aktualizacja Piątek, 08 listopada 2019 o 17:16, autor: 2 2693
Gminny Dzień Seniora

6 listopada w świetlicy miejskiej odbył się Gminny Dzień Seniora. Seniorów, władze gminy oraz zaproszonych gości przywitała po. kierownik OPS Krystyna Zientek. Burmistrz Jolanta Wielgus życzyła seniorom wszystkiego najlepszego, niegasnącej radości i dobrego życia. Starosta Andrzej Bielawski dodał, że cieszy się iż podejmowane przez powiat działania ułatwiają starszym mieszkańcom życie. W części artystyczej dzieci z Przedszkola im. Pluszowego Misia w Szlichtyngowej pokazały, że wesołe jest życie staruszka. Pokaz taneczny dały uczennice SP Szlichtyngowa. Podczas biesiadowania koncert dał chór z Zamysłowa. Później zabawy seniorow na parkiecie umilała muzyka Dj'a.

Zachęcamy do obejrzenia materiału zdjęciowego i filmowego

(pm)

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~On
07.11.2019 19:00

Co niektórzy to tylko do zdjęć się nadają nic prócz tego. Lepszym pomysłem było by zrobić coś dobrego dla młodzieży w Szlichtyngowej A nie później narzekania że w parku brudno czy inne głupie rzeczy.

avatar
~spoko!!!
22.11.2019 10:30

Bardzo fajne przedsięwzięcie, fajnie że w końcu z państwowych pieniędzy coś się robi dla ludzi a nie przygarnia sobie. Z tą sala dla seniorów to pomysł Elżbiety bardzo dobry i trafiony . Seniorzy bawcie się i korzystajcie, zdrowia dla wszystkich.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl