TworzymyGłos Regionu

Fundacja PZU – ogłasza konkursy

- dla organizacji pozarządowych

Wtorek, 19 maja 2020 o 10:19, autor: 0 579
Fundacja PZU – ogłasza konkursy

Fundacja PZU ogłosiła konkursy na rok 2020, w ramach których organizacje pozarządowe (stowarzyszenia, fundacje i uczniowskie, kluby sportowe) mogą aplikować  o wsparcie finansowe na projekty realizowane na terenach wiejskich oraz w miejscowościach do 30 tys. mieszkańców.

Młodzi niepełnosprawni – sprawni z Fundacją PZU  – celem jest zwiększenie samodzielności, sprawności fizycznej i psychicznej oraz aktywności społecznej osób niepełnosprawnych – dzieci, młodzieży i dorosłych – nabór wniosków od 01.06.2020 r. 

 

Fundacja PZU z Kulturą – celem jest umożliwienie dzieciom i młodzieży dostęp do szeroko pojętej kultury poprzez udział w wyjazdach do instytucji kultury oraz warsztatach edukacyjnych – nabór wniosków od 31.07.2020 r.

 

Z Fundacją PZU po lekcjach  – celem jest wsparcie inicjatyw edukacyjnych i wyrównujących szanse społeczne dzieci i młodzieży – nabór wniosków od 15.09.2020 r.

 

Szczegółowe informacje o warunkach ubiegania się o dotację dostępne są na stronie Fundacji PZU w zakładce  Konkursy i dotacje  w regulaminach poszczególnych konkursów.

źródło: Powiat Wschowski

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl