TworzymyGłos Regionu

Festiwal Foodtrucków - nie będziesz głodny

Niedziela, 19 maja 2019 o 09:54, aktualizacja Wtorek, 28 maja 2019 o 11:18, autor: 14 2220
Festiwal Foodtrucków - nie będziesz głodny

Od wczoraj, 18 maja, odbywa się we Wschowie po raz pierwszy Festiwal Foodtrucków. Na Rynku zjawiło się kilkanaście samochodów z pysznym jedzeniem kuchni całego świata. Wielu głodnych mieszkańców spędziło miło czas na Rynku i spróbowało pysznych potraw. Foodtrucki są jeszcze dzisiaj - 19 maja.

We Wschowie pojawili się: Paczka Frytek, Zapiekanka w drodze, Fabryka Churros, Kraina Kustosza, American Street Food, Made in USA, Fresh Bike, Łeb na karku, Wokgang, Tajski Miś, Gofreak, Gastrofaza i Moczybroda. Wiele kuchni w jednym miejscu. Każdy znajdzie swój smak. 

Ciepłej, słonecznej niedzieli nie warto spędzić w domu. Lepiej przyjść z rodziną, przyjaciółmi na wschowski Rynek i zjeść coś smacznego. Zapraszamy.

(pm / foto: mz)

REKLAMA

Komentarze (14)

avatar

avatar
~O tam.....
19.05.2019 10:34

Golonki i kaszanki mi brakowało ..... co tam za smaczne jadło ?, nie powiem już o CENACH tych fast foodów !!!!!!

avatar
~Wsh
19.05.2019 10:39

Zastanawiam się, czy pierwszy komentarz jest na serio, czy ktoś troluje! :) dobre jedzonko, ceny jak najbardziej normalne, jak na festiwalu foodtruckow.

avatar
~FOOD......
19.05.2019 11:03

Najwyraźniej tym trolem w tej dyskusji jesteś ty, bowiem jak te ceny można nazywać "normalnymi"?. Jak na takim festiwalu to ceny powinny być wyważone i w dodatku na ewentualna kasę każdego tam obecnego - Ty wykazujesz aprobatę gdyż najwyraźniej jesteś z tej kasty co mu się w tym świecie powodzi !!!!. Nie każdy ma taka kasę jak ty co widać po zainteresowanych na tym festiwalu !!!!!!!.

avatar
~mm
19.05.2019 15:18

Ceny jak ceny. Jednego stać, innego nie. Tego nie zmienimy. Każdy ma inne aspiracje, każdy inną chęć do pracy i inne wynagrodzenie. Fajna impreza, oby oferta imprez była różnorodna jak różnorodne kieszenie mieszkańców. A może chciałbyś pracować we food trucku? Podobno dobrze płacą :-)

avatar
~bravo
19.05.2019 14:11

bardzo przyjemna impreza, ceny normalne jak na takich spotkaniach, a kasa za benzynę została w kieszeni. Fajnie.

avatar
~Poparzony władzą
19.05.2019 23:27

Mnie stać, ale jeszcze nie zwariowałem żeby szastac pieniędzmi bo ktoś, nie ten sprzedający, niestety, musi zarobić.

avatar
~mm do Poparzony władzą
20.05.2019 14:00

Jejku, ja to się cieszę kiedy ludzie potrafią pieniądze zarabiać a nie wyciągają ręki po zasiłki. To jest wolny rynek, chcesz to kupujesz, nie to nie. Tak to już jest, że jednego będzie na coś stać i będzie uważał to za ważne, a inny woli wydać na coś innego. Jeszcze inny długo się zastanawia czy warto mu pójść do pracy, bo ceni sobie wolność od obowiązków. Nie ma przymusu. Daj ludziom zarabiać i korzystać jeśli mają ochotę, nie musisz być taki obcesowy i innych od wariatów opisywać tylko dlatego, że myślą inaczej niż Ty.

avatar
~Wschowiak
20.05.2019 08:53

Jedzenie było pyszne i w rozsądnych cenach! Cała rodzina zadowolona! Oby więcej tego typu imprez! Brawo dla organizatorów! :-)

avatar
~WSCHOWIANKA
20.05.2019 12:13

Jedzenie jak typowy FAST FOOD, nic dobrego, nic nadzwyczajnego, po tym jedzeniu ludzie na zachodzie w tym w USA tyją jak przysłowiowe tu.............. !, co widać w licznych programach odchudzających tych ludzi ( średnia ich waga 150 - 300 kg), gratuluję rodzinie "Wschowiaka" poczucia HUMORU !!!!. Brawo, co ....?.

avatar
~oj
20.05.2019 14:39

Średnia jest jedna, zgodnie z definicją wartości średniej - nie może być średnia "od do". Ponadto nie tyje się od fast foodów, tylko od nadmiaru kalorii - tych, których organizm nie spalił a odłożył na zapas.

avatar
~DO-Wschowiak
20.05.2019 12:57

Gratuluję braku wyczucia dobrego smaku !, Na całym zachodzie w tym i Ameryce wszyscy normalni odchodzą od tego "Żarcia" inaczej "psiego żarcia" z uwagi na katastrofalne tycie ich społeczeństwa - średnio ok 65 % - a jak widać rynek ten ma się świetnie w krajach "demoludów" !!!!. Jeszcze raz wyrazy współczucia dla tych co spożywają to jedzenie!. Hi,hi..... !

avatar
~Wow!-oj-
20.05.2019 15:27

"organizm nie spalił a odłożył na zapas"..... Szanowni ci co mają dużą nadwagę wg naszego forumowicza Wy nie tyjecie , Wy tylko "odkładacie nadmiar kalorii na zapas"!!!. Tym stwierdzeniem narodził nam się we Wschowie nowy ekspert od przyczyn tycia !!!. Wow! co za wybitna wiedza. A średnia to również od - do jeśli dotyczy płci .....!

avatar
~Hehe
20.05.2019 15:59

Bzdura. Średnia to JEDNA wartość, albo 150, albo 300. A jak utyjesz to wyobraź sobie, iż możesz schudnąć przy zbyt małej ilości przyjmowanych kalorii. Ale ja się może nie znam bo schudłem tylko 9 kg....

avatar
~Heniek z Przyczyny
20.05.2019 18:00

Szkoda, iż rzucałaś kamieniami w szkołę zamiast chodzić na lekcje matematyki... średnia jest jedną wielkością (wynikającą z danej funkcji np. średnia arytmetyczna, geometryczna, ważona - zawsze jest to jeden wynik bo inaczej nie byłaby to funkcja). Natomiast odnośnie tycia to, aby zacząć chudnąć, trzeba więcej spalać kalorii niż ich przyjmować - a najpierw zaczynasz zrzucanie od tych kilogramów, które i tak stanowią nadwagę a zostały odłożone właśnie na czas niedoborów energetycznych.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl