Ekonomista Tomasz Świątek finalistą III Lubuskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach.

Środa, 21 marca 2018 o 15:56, aktualizacja Poniedziałek, 26 marca 2018 o 09:44, autor: 0 827
Ekonomista Tomasz Świątek finalistą III Lubuskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach.

W czwartek 15.03.2018 r. odbył się III Lubuski Konkurs Wiedzy o Podatkach organizowany przez Lubuską Izbę Doradców Podatkowych w Zielonej Górze. Konkurs składał się z trzech etapów. Aby zakwalifikować się do drugiego etapu należało napisać pracę na jeden z czterech tematów zadanych przez organizatorów. Z naszej szkoły w tej części wzięły udział następujące osoby:

Katarzyna Dłubak II TE, Agnieszka Walachowska II TE, Wiktoria Respondek II B pod opieką pani Aleksandry Przylepy oraz Patrycja Witkowska III TE, Sebastian Kurdek IV TE, Tomasz Świątek IV TE pod opieką pani Jadwigi Hartman.

Do drugiego etapu, który odbywał się w Zielonej Górze zakwalifikowało się 21 osób, w tym wszyscy reprezentanci naszej szkoły. Etap ten to test jednokrotnego wyboru, po którym do kolejnego etapu zakwalifikowało się 15 osób. Wśród nich z naszej szkoły: Katarzyna Dłubak, Agnieszka Walachowska i Tomasz Świątek.

Finaliści odbyli indywidualne rozmowy z jury konkursu, odpowiadając na zestaw 3 pytań i w ten sposób wyłoniono zwycięzców. Po podsumowaniu wyników ogłoszono laureatów.

 I miejsce zajął uczeń klasy IV technikum ekonomicznego Tomasz Świątek, który w nagrodę otrzymał laptop. Jednocześnie Tomek będzie reprezentował region lubuski na Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Podatkach, który odbędzie się w kwietniu w Katowicach. Tomkowi jeszcze raz gratulujemy i życzymy  sukcesu w kolejnym etapie.

(IZS)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaWschowaSukces zespołu Młodziczek WSTK i Mai Maćkowiak
25.04.20182 678
Trwający właśnie sezon może zdecydowanie należeć do zespołu Młodziczek WSTK. Drużyna odniosła wiele wysokich zwycięstw, a jedna z jej liderek, Maja Maćkowiak, została doceniona i powołan...
nazwa
Niepodległości 29
24.04.201837 4924

Ogłoszenia

praca
praca
Szukam
sprzedam
sprzedam
Części i akcesoria
SKUP POROZA
SKUP POROZA
Kupię
REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl