TworzymyGłos Regionu

Dzień Dziecka w Szlichtyngowej - film

Niedziela, 02 czerwca 2019 o 23:28, aktualizacja Piątek, 07 czerwca 2019 o 09:21, autor: 1 1738
Dzień Dziecka w Szlichtyngowej - film

1 czerwca na całym świecie obchodzono Międzynarodowy Dzień Dziecka. Również Przedszkole Samorządowe im. Pluszowego Misia w Szlichtyngowej przygotowało wiele atrakcji dla podopiecznych. Całe rodziny miło spędziły czas.

O godz. 11:00 zaczęło się świętowanie. Wszystkich zebranych powitał Daniel Mika, dyrektor placówki. Zaprosił do wspólnej zabawy.

Uśmiechy nie schodziły z twarzy najmłodszych. Swój program zaprezentowały przedszkolaki. Po wspólnych tańcach i śpiewach czekały kolejne atrakcje. Mogły poskakać na dmuchańcu, pobawić się na placu zabaw. 

Gdy trochę opadły z sił, rodzice mogli zafundować pociechom kiełbaski, zapiekanki, frytki, popcorn, ciasta oraz coś na ugaszenie pragnienia. 

Własną wersję "Kaczki Dziwaczki" przygotowali rodzice wraz z dyrektorem. Kaczka próbowała zrobić fryzurę z piór na głowie. Spotkała aptekarkę, Zygmunta Chajzera oraz Magdę Gessler. Emocjonującą była walka kaczki z chochlą Gessler. Awiza nie zostawiał, lecz rozwoził listy listonosz. Wysoko podskakiwał zając.

Impreza zakończyła się o godz. 15:00. Przyniosła wiele radości najmłodszym. Dorośli mogli znów poczuć jak to jest mieć kilka lat.

(pm)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Ja
03.06.2019 19:58

Fajnie że są rodzice którzy chętnie biorą udział w takich zabawach tym bardziej że to dla dzieci. A nie ma co ukrywać mało jest takich rodziców. Brawa dla nich.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl