TworzymyGłos Regionu

Dzień Rodziny - piknik w stylu Country w "Złotej Rybce"

Poniedziałek, 11 czerwca 2018 o 12:28, aktualizacja Poniedziałek, 11 czerwca 2018 o 12:33, autor: 2 1722
Dzień  Rodziny - piknik w stylu Country w

9 czerwca w  Niepublicznym Przedszkolu i Żłobku ,,Złota Rybka u Dula”   odbył się piknik rodzinny  z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty. Przedszkolaki pod czujnym okiem swoich cioć przygotowały dla swoich rodziców część artystyczną, były: wierszyki, piosenki oraz tańce.

Na zakończenie przedszkolaki wręczały rodzicom ręcznie wykonane upominki. Niespodzianką dla wszystkich  gości był taniec tatusiów z córeczkami z grup ,,Foczki”, ,,Raczki” i ,,Motylki”.

To nie koniec atrakcji. Rodzice po raz kolejny nas nie zawiedli, biorąc chętnie udział w przygotowanych konkurencjach tj. ,,Polszczyzna” stylizowanych na ,,Kocham Cię Polsko”, przejażdżka taczką, żywa mumia, karoca, taniec - przebieraniec, czy malowanie twarzy. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i pomoc w organizacji tego wspaniałego i radosnego dnia.

(tekst/foto: (,,Złota Rybka" u Dula)

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar
~mama
11.06.2018 12:50

Po raz kolejny piknik przygotowany perfekcyjnie ,atmosfera wspaniała, a w tym roku Dyrekcja i Panie nauczycielki przeszły same siebie -:)) Gratuluje pomysłów!

avatar
~Malutka
12.06.2018 10:12

Najlepsze przedszkole pod słońcem Dyrekcja i panie nauczycielki wspaniale osoby dzieci były pod wielkim wrażeniem polecam tylko to przedszkole Złota Rybka ??

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaWschowaDecyzja podjęta - od lipca szpital we Wschowie bez oddziału ginekologiczno-położniczego
23.05.201922 2163
Zupełnie niedawno informowaliśmy, że zarząd Nowego Szpitala we Wschowie rozważa decyzję o zamknięciu oddziału ginekologiczno-położniczego ze względu na niewystarczającą ilość urodzeń. ...

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl