TworzymyGłos Regionu

Dzielnicowi zatrzymali młodą kobietę z narkotykami

- decyzją sądu 22-latka trafiła do aresztu

Poniedziałek, 28 września 2020 o 10:30, autor: 0 1740
Dzielnicowi zatrzymali młodą kobietę z narkotykami

W miniony czwartek (24 września) Sąd Rejonowy we Wschowie przychylił się do wniosku Prokuratury Rejonowej we Wschowie i zadecydował o tym, że zatrzymana przez wschowskich policjantów ze znaczną ilością narkotyków 22-letnia mieszkanka Wschowy trafiła na 3 miesiące do aresztu.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek (22 września) dwóch dzielnicowych młodszy aspirat Marek Łaszczyński i młodszy aspirant Arkadiusz Krajewski wspólnie z policjantem Posterunku Policji w Szlichtyngowej w trakcie objazdu wschowskich ulic zwrócili uwagę na zaparkowane w dość nietypowym miejscu, na obrzeżach miasta dwóch pojazdów na tablicach rejestracyjnych z innego powiatu.

Po zachowaniu osób stojących przy autach widać było, że zaskoczeni byli obecnością patrolu policji. Policjanci postanowili sprawdzić z jakiego powodu mężczyźni i stojąca z nimi młoda kobieta zaczęli nerwowo zachowywać się. Po kilku minutach wszystko było jasne. W trakcie kontroli 22- latka starała się zwieźć czujnych mundurowych mówiąc „że musi udać się za potrzebą w okoliczne zarośla”. Dzielnicowi nie spełnili jej prośby.

Jak się okazało miała przy sobie trzy woreczki z skrystalizowaną substancją koloru białego oraz brunatny susz. Zabezpieczonymi substancjami była metamfetamina i mariuhuana. Zaangażowani w sprawę wschowscy kryminalni w miejscu zamieszkania 22-latki zabezpieczyli ponadto kilkanaście gramów amfetaminy.

24 września br.  Sąd Rejonowy we Wschowie przychylił się do wniosku prokuratury i dla dobra śledztwa zadecydował o tym, że najbliższe trzy miesiące 22-latka spędzi w areszcie. Sprawa ma charakter rozwojowy.

(KPP Wschowa)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl