TworzymyGłos Regionu

Drugi Business Breakfast we Wschowie (ZDJĘCIA)

Wtorek, 23 listopada 2021 o 19:59, aktualizacja Wtorek, 23 listopada 2021 o 20:09, autor: 0 1080
Drugi Business Breakfast we Wschowie (ZDJĘCIA)

We wtorek (23 listopada) w Klubokawiarni Piętro odbył się II Business Breakfast we Wschowie organizowany przez Gminę Wschowa wspólnie z Network Space Aneri Business - instytucją zrzeszającą przedsiębiorców.

- Cieszę się, że mogliśmy spędzić ten czas wspólnie na rozmowie, poszukiwaniu nowych rozwiązań i nawiązywaniu kontaktów - komentuje obecny na spotkaniu burmistrz Konrad Antkowiak -  Jest to równie ważne w prowadzeniu działalności gospodarczej i zarządzaniu naszą Gminą. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się w takim lub szerszym gronie, rozmawiając o tym co dla nas ważne.

W ubiegłym roku po raz pierwszy przedsiębiorcy z terenu Gminy Wschowa spotkali się w niecodziennej formule, by skorzystać z możliwości nawiązania bezpośrednich kontaktów, wymiany doświadczeń i dobrych praktyk w przyjaznej atmosferze. Relację z I Business Breakfast we Wschowie możesz zobaczyć TUTAJ.

Źródło/foto: Konrad Antkowiak, Aneri Business Club

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl