TworzymyGłos Regionu

Domena wschowa.pl znów dostępna

Wtorek, 21 maja 2019 o 13:19, autor: 1 547
Domena wschowa.pl znów dostępna

Urząd Miasta i Gminy we Wschowie informuje, że znów dostępna jest domena wschowa.pl. Po trudnościach z funkcjonowaniem udało się odzyskać dostęp do tego adresu.

Każdy kto wpisze adres internetowy www.wschowa.pl zostanie automatycznie przekierowany na aktualną stronę internetową gminy. Również wszystkie adresy mailowe zakończone @wschowa.pl zaczęły ponownie funkcjonować. Tak jak w przypadku adresu witryny w użyciu są oba warianty adresu mailowego, zarówno zakończony @wschowa.pl jak i @gminawschowa.pl. Dla przykładu w celu napisania wiadomości do sekretariatu można użyć zarówno adresu sekretariat@wschowa.pl oraz sekretariat@gminawschowa.pl.
W związku z odzyskaniem domeny przekierowany został także adres Biuletynu Informacji Publicznej. W celu odszukania wiadomości ze przed grudnia 2018 roku należy wpisać adres www.old.bip.wschowa.pl . Odpowiednia zakładka znajduje się także na stronie aktualnego Biuletynu Informacji Publicznej.

(Źródło: gminawschowa.pl)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~www
21.05.2019 20:10

Normalnie SUKCES, po tylu miesiącach mamy w końcu SUKCES, czas to opić i bić pokłony jaśnie nam panującemu.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl