TworzymyGłos Regionu

Dni Sławy. Jacek Wolny: Przesunąłem granicę swojego strachu przed publicznością

Poniedziałek, 06 sierpnia 2018 o 13:11, aktualizacja Wtorek, 21 sierpnia 2018 o 13:41, autor: 1 2185
Dni Sławy. Jacek Wolny: Przesunąłem granicę swojego strachu przed publicznością

Jacek Wolny pochodzi ze Śmieszkowa (gmina Sława), wystąpił w VIII edycji Voice of Poland, należał do grupy Michała Szpaka, a swoimi występami podbił serca widowni. Podczas drugie dnia Lata Bez Granic wystąpił w Sławie na scenie przy plaży miejskiej, prezentując między innymi piosenki z popularnego programu talent show.

Przygodę z muzyką rozpoczął w  liceum. 

- W ostatniej klasie liceum zacząłem śpiewać - mówi Jacek Wolny - wyjechałem na studia, zacząłem występować na ulicy we Wrocławiu i wtedy zrozumiałem, że muzyka, to jest to, co chcę robić.

Udział w programie Voice of Poland dla Jacka Wolnego to duże doświadczenie.

- Przesunąłem granicę swojego strachu przed publicznością - mówi - Występowałem przed publicznością tego programu, czyli osób, które były na sali. Natomiast czymś zupełnie innym była świadomość, że przed telewizorami oglądają mój występ miliony osób. To jest paraliżujące i Voice of Poland nauczył mnie, radzić sobie z tym.

Plany na przyszłość?

- Chciałbym podróżować po Europie, występować ulicznie, wrzucać wszystko na YouTube'a i dzielić się swoją muzyką. Jeżeli to się uda, to może po tym udałoby się nagrać płytę - mówi Jacek Wolny - zawsze o tym marzyłem, żeby puścić do sieci własną płytę za darmo, mam nadzieję, że tak też będzie. 

 Z kolei burmistrz Sławy Cezary Sadrakuła mówiąc o występie Jacka Wolnego podczas Dni Sławy przekonuje, że takie jest zadanie gminy, żeby promować utalentowanych mieszkańców.

- Pan Jacek Wolny okazał się gwiazdą programu Voice of Poland - mówi burmistrz Sławy - rozpoznawany jest dzisiaj w całej Polsce. Jest to niewątpliwie utalentowany chłopak, a że pochodzi z naszej gminy, to jestem zdania, że naszym obowiązkiem jest promować osoby stąd. 

Zapraszamy do wysłuchania fragmentów koncertu i rozmowy z Jackiem Wolnym oraz burmistrzem Sławy.

(rak/foto: martyna)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar
~majka
06.08.2018 14:49

piekny głos, piękny występ. Niesamowicie ciepły i skromny chłopak.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl