Dąb Sława-Przybyszów znów wygrał! (ZDJĘCIA)

Poniedziałek, 11 października 2021 o 10:08, autor: 0

W niedzielę (10 października) Dąb Sława-Przybyszów podejmował na własnym boisku KP Piast Iłowa w ramach 10 kolejki IV Ligi. Mecz skończył się wynikiem 2:1 dla drużyny z naszego powiatu!

Bramkę dla Dębu strzelił Artur Siwy już w 19 minucie meczu. Pod koniec pierwszej połowy goście zdołali wyrównać. Druga bramka dla naszego zespołu padła po strzale Damiana Koppenhagena w 60 minucie.

Po 10 kolejkach Dąb Sława-Przybyszów zajmuje 2 miejsce w IV Lidze, ze stratą 3 punktów do lidera - Stilonu Gorzów Wlkp. W następnej kolejce nasi zawodnicy pojadą do Żagania na mecz z tamtejszymi Czarnymi.