TworzymyGłos Regionu

Always #AKCJADONACJA

Wtorek, 15 września 2020 o 14:40, autor: 0 251
Always #AKCJADONACJA

Szkolne Koło PCK z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Sławie aktywnie włączyło się w kampanię społeczną #AkcjaDonacja, prowadzoną przez markę Always oraz Polski Czerwony Krzyż. Na początku 2020 roku firma Procter & Gamble oraz Polski Czerwony Krzyż rozpoczęli wspólną inicjatywę pod hasłem #AkcjaDonacja. Celem kampanii jest podniesienie świadomości ubóstwa menstruacyjnego wśród uczennic oraz zmniejszenie skutków tego problemu w Polsce.  

W ramach wspierania dziewcząt w wieku szkolnym, szkołom, które zgłosiły udział w projekcie, przekazane zostały środki higieniczne – podpaski Always, które pozwolą uczennicom na 100 % obecność podczas zajęć szkolnych. Istotą programu jest nie tylko pomoc poprzez przekazywanie produktów, lecz przede wszystkim wsparcie w procesie stawania się silnymi, pewnymi siebie kobietami, co jednocześnie stanowi misję marki Always.

Dzięki współpracy z Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Nowej Soli w pierwszej edycji projektu #AkcjaDonacja nasza szkoła otrzymała pakiety podpasek dla każdej uczennicy.

 
(ZSP Sława)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Kupię mieszkanie
Kupię mieszkanie
Mieszkania
Alufelgi
Alufelgi
Części i akcesoria
Mazda 5
Mazda 5
Sprzedam
Koła do Zafiry
Koła do Zafiry
Części i akcesoria
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl