Abba, LemON i fajerwerki – sobota z Latem Bez Granic

Poniedziałek, 07 sierpnia 2017 o 12:38, aktualizacja Środa, 16 sierpnia 2017 o 11:41, autor: 8 2570
Abba, LemON i fajerwerki – sobota z Latem Bez Granic

W sobotni wieczór setki osób bawiły się na plaży w Sławie. Najpierw zgromadzonych do tańca porwały rytmy Abba Show, jednak tłumy czekały najbardziej na występ grupy LemON. Artyści nie zawiedli i wszyscy mogli usłyszeć i zaśpiewać największe przeboje zespołu. Na koniec organizatorzy przygotowali niesamowity pokaz sztucznych ogni.

Sobotnie koncerty to jeden z najbardziej oczekiwanych momentów święta Sławy. W programie Lata Bez Granic 2017 przygotowano na ten dzień dwie muzyczne atrakcje. Pierwsza skierowana do wszystkich lubiących klimaty lat 70. Abba Show przypomniało największe przeboje szwedzkiej grupy, która w tamtym czasie była jednym z najważniejszych muzycznych zespołów. Jednak w Sławie był to tylko wstęp do koncertu, na który czekały setki sławian oraz drugie tyle turystów. O godzinie 22.00 na scenie pojawił się zespół LemON. Wraz ze zwycięzcą trzeciej edycji show Must Be The Music tysiące gardeł śpiewało największe przeboje. Jak podkreślał wokalista i lider zespołu Igor Herbut takie wsparcie fanów jest czymś wyjątkowym.

- To jest niesamowite jak piszesz numer gdzieś w ciemnym pokoju, po różnych swoich sytuacjach życiowych i nagle on jest na ustach setek ludzi. To jest niewiarygodne. Dla takich chwil warto to robić, to pomaga dalej tworzyć – mówił Igor Herbut. – Robić muzykę to niesamowite błogosławieństwo, ale też wielka odpowiedzialność. Pisać o swoich uczuciach i przeżyciach, a później widzieć, że ma to wpływ na innych ludzi. Czasami zaskakuje nas jak mocno.

Po koncercie spora część fanów zespołu doczekała się również spotkania z Igorem Herbutem, który wyszedł do zgromadzonych z boku sceny. Jeszcze przed emocjami związanymi ze spotkaniem z idolem wszyscy obecni tego wieczoru na sławskiej plaży podnieśli oczy wysoko w niebo, podziwiając przepiękny, długi pokaz sztucznych. Zapraszamy do materiałów wideo, gdzie dostępne są fragmenty koncertu LemON, rozmowa z Igorem Herbutem oraz pokaz fajerwerków.

(red.)

REKLAMA

Komentarze (8)

avatar
~Śruba
07.08.2017 15:43

Najgorsza impreza na jakiej byłam od lat bynajmniej nie z powodu pogody ale poziomu wykonania artystycznego . Kompletme dno!

avatar
~ja
08.08.2017 10:16

Moim zdaniem impreza bardzo udana i super przygotowana organizacyjnie, a Lemon dał czadu!

avatar
~Gosia
08.08.2017 11:12

może nie do końca przepadam za całością twórczości LemON ale koncert jak dla mnie był beznadziejny, nie wiem co śpiewał wokalista, słów nie było słychać, wykonanie tragiczne i jeden wielki chaos... tylko popis perkusisty był godny uznania. Czekałam na fajerwerki więc nie mogłam się doczekać kiedy ten koncert się skończy... Za to pokaz fajerwerków zrobił na mnie ogromne wrażenie, super

avatar
~rendidendi
08.08.2017 11:31

Niestety , brak pomysłu organizatorów na występy. Nuuda . Zgadzam się z Gosią ,że poza fajerwerkami nie ma klasy estrada w Sławie.

avatar
~lili
09.08.2017 07:16

Przypominam tylko, że zespół został wybrany drogą głosowania, więc nie rozumiem problemu. Zresztą, mnie się podobało. 3 dni obchodów Dni Sławy tak zaplanowano, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie. no i ten piękny zwyczaj korowodu. Większości osób, z którymi rozmawiałam podobało się w ten weekend w Sławie. A niezadowolonych zawsze się znajdzie, czego by się nie zrobiło. Niektórzy tak mają przez całe życie.

avatar
~Lulu
12.08.2017 08:59

W miastach, w których rządzą mądrzy ludzie już kilka lat temu zrezygnowano w petard i fajerwerków nawet w Noc Sylwestrową. Kiedy przyjdzie czas, gdy rządzący z PGR to zrozumieją. W ramach Dni Sławy z soboty na niedzielę fajerwerki w nocy trwały ponad 15 min. za co słono zapłacili podatnicy. Zwierzęta z okolicznych knieji i podwórek uciekły chyba ze strachu do sąsiednich gmin. Brawo Pani Dyrektor SCKiW. Gdy się nie ma atrakcyjnego programu to fajerwerki nie pomogą.

avatar
~do~Lulu
12.08.2017 16:03

Nudzisz i to mocno.

avatar
~Jarek
16.08.2017 14:43

DNI SŁAWY BARDZO FAJNE- LEMON BARDZO FAJNY KONCERT. FAJERWERKI - SUPER!!! CO ROKU LEPSZY POKAZ!!! - TO JUZ TRADYCJA

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaSławaDzieci zmierzyły się w Aquathlonie
21.07.20180 265
Już po raz 21. na terenie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku rozgrywane są zawody w Triathlonie. 21 czerwca, w sobotę, ci najmłodsi i trochę starsi zmierzyli się w aquathlonie. Zmagania po...

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl