TworzymyGłos Regionu

3 urodziny Niepublicznego Przedszkola i Żłobka ,,Złota Rybka u Dula”

Czwartek, 13 września 2018 o 07:36, aktualizacja Czwartek, 13 września 2018 o 07:58, autor: 1 2356
3 urodziny Niepublicznego Przedszkola i Żłobka ,,Złota Rybka u Dula”

Z okazji 3 urodzin Niepublicznego Przedszkola i Żłobka  Pani Dyrektor Barbara Dul podziękowała bardzo serdecznie wszystkim pracownikom. Na ręce Pani Wicedyrektor Agnieszki Feliczak przekazała wyrazy uznania dla wszystkich pracowników przedszkola oraz osób zaangażowanych w jego funkcjonowanie, a przedszkolakom życzyła: „… by lata spędzone w przedszkolu były dla nich radosnym okresem, a codzienne poznawanie świata stanowiło pasjonującą przygodę”.

Nie zabrakło również atrakcji. Podczas przyjęcia przedszkolaki zdmuchnęły świeczki na urodzinowym torcie, a na dzieci czekał słodki poczęstunek. Gry i zabawy integracyjne umiliły dzieciom resztę dnia. Natomiast najstarsza grupa Raczki spacerując ulicami naszego miasta rozdawała napotkanym dzieciom urodzinowe baloniki z logo  naszego przedszkola.

 (tekst/foto: Niepubliczne Przedszkole i Żłobek ,,Złota Rybka u Dula”)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar
~Mama
13.09.2018 09:06

Gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów:-))

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl