TworzymyGłos Regionu

27 maja - Dzień Samorządu Terytorialnego

Środa, 27 maja 2020 o 09:55, autor: 4 336
27 maja - Dzień Samorządu Terytorialnego

Ważny dzień dla samorządowców. Przyłączamy się do życzeń. Wasza praca jest ważna i potrzebna lokalnej społeczności. Dlatego życzymy wytrwałości w codziennych działaniach, empatii w kontaktach z drugim człowiekiem, kreatywności i sukcesów w osiąganiu wyznaczonych celów.

REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Urszula Chudak
27.05.2020 11:16

Z okazji dzisiejszego jubileuszu 30 lecia powstania samorządu, życzę szefostwu mego powiatu i gminy, a także radnym tych szczebli, byście zawsze byli blisko nas i naszych problemów, byście zawsze pilnie wsłuchiwali się w nasze potrzeby, byście zawsze wykorzystywali nadarzające się okazje do poprawy naszego życia. W tych trudnych czasach zarazy, proszę przyjąć optymistyczne słowa piosenki autorstwa W. Młynarskiego: "Jeszcze w zielone gramy, jeszcze nie umieramy, jeszcze któregoś rana odbijemy się od ściany". Da Bóg jak najszybciej.

avatar
~Ja cie....?
27.05.2020 13:18

Za tyle dni "nieróbstwa", aż tyle podziękowań ?, czy to nie przesada w stosunku do innych zawodów i włożonej pracy w czasie panującej epidemii !!!. Życzenia nie współmierne do nakładu pracy , a zwłaszcza w ostatnim okresie czasu !. "Jeśli, jeszcze nie umieramy....." to tylko dzięki naszym bohaterskim lekarzom i pielęgniarkom oraz poświęceniu całemu personelowi medycznemu !!!!!!, a nie administracji lokalnej, która na wieść o epidemii koronawirusa od powiatu począwszy, a na urzędzie miasta i gminy skończywszy pozamykali się na CZTERY SPUSTY - a teraz łaskawcy w oznajmiają nam, że sie "OTWIERAJĄ" !!!!----- czy to nie z okazji tego aby ich "święta" ???? -----. a może nastał czas na tzw. półroczne premie ????.

avatar
~Urszula Chudak
27.05.2020 13:57

Zapraszam do uważnego przeczytania mego komentarza raz jeszcze. To w nim często wskazuję na słowa "naszych, nasze, naszego". Czyli na słuszne oczekiwania Pana, Pani i moje względem władzy - bo uważam, że kontakty z suwerenem, są piętą achillesową obydwu samorządów. A że cytat z Młynarskiego? Cóż, to dzisiaj ich święto, więc garść optymizmu nie zaszkodzi a nawet potrzeba.

avatar
~DO POWYŻEJ...
27.05.2020 17:22

Jeśli chodzi o wlewanie "garści optymizmu" to należy się tym wszystkim co im się nie udało w żaden sposób cokolwiek załatwić w tych urzędach, a zwłaszcza jak w czasie epidemii wirusa pozamykali .......!. Ludzie tracili swoje miejsca pracy, mieli pozamykane mały, średni i większy dział własnej gospodarki, a tym czasem ta "uszlachetniona administracja" na wszystkich szczeblach nie pracowała, a pensja z budżetu Suwerena im co miesiąc leciała .....> Tak na wszelki wypadek..... przy okazji tego niby swięta . Narka.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl