TworzymyGłos Regionu

IV Mistrzostwa Polski Policji w żeglarstwie i koncert w Sławie

Wtorek, 14 maja 2019 o 22:21, aktualizacja Wtorek, 28 maja 2019 o 11:34, autor: 0 678
 IV Mistrzostwa Polski Policji w żeglarstwie i koncert w Sławie

Za niespełna dwa tygodnie IV Mistrzostwa Polski Policji w żeglarstwie o Puchar Komendanta Głównego Policji. Jezioro sławskie będzie gościć miłośników regat i dobrej muzyki.

 Już po raz czwarty mundurowi, którzy w wolnym czasie pasjonują się także żaglami, będą rywalizować na sławskim akwenie. W tym roku zawody zyskały jeszcze większą rangę, gdyż w roku 2019 obchodzone jest 100-lecie Policji Państwowej. Rozpoczęcie regat zaplanowano na sobotę (25 maja) o 10:00. Tuż po oficjalnym otwarciu, policjanci ruszą na wodę.

Zwieńczeniem pierwszego dnia będzie koncert zespołu szantowego „Za horyzont”, który zagra na scenie przy plaży na terenie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku. W niedziele (26 maja) funkcjonariusze z całej polski będą kontynuowali regaty na trasie Sława-Lubiatów. Po czym przeniosą się na Nowy Rynek w Sławie, gdzie o godzinie 12:00 odbędzie się koncert Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji z Wrocławia, po którym nastąpi wręczenie nagród dla zwycięzców oraz uroczyste zakończenie IV Mistrzostw Polski Policji w żeglarstwie o Puchar Komendanta Głównego Policji.

/WG

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl