TworzymyGłos Regionu

 Zapewniamy ulgę w upalne dni!

Czyli kurtyna wodna od ZWiK Sława

Wtorek, 11 sierpnia 2020 o 12:12, aktualizacja Wtorek, 11 sierpnia 2020 o 12:14, autor: 0 545
 Zapewniamy ulgę w upalne dni!

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sława Sp. z o.o. to nie tylko dostarczanie do Państwa domów wody i odbieranie nieczystości. Naszym zadaniem są również akcje prospołeczne. Jedną z nich są właśnie nasze kurtyny wodne dające chwilę ochłody w te słoneczne chwile.

Ostatnie dni są bardzo gorące, temperatury w cieniu przekraczają 30 stopni. Dlatego właśnie ZWiK Sława zamontował na Nowym Rynku w Sławie kurtynę wodną dającą ochłodę mieszkańcom i turystom. Podobnie jak w latach ubiegłym również na Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku - SCKiW będzie można skorzystać z orzeźwiającej „kąpieli” w mgiełce wodnej.

W te gorące dni pamiętajcie! Nawadniajcie swój organizm i starajcie się unikać zbyt długiego przebywania na słońcu. Dorosły mężczyzna, w związku z szybszą utratą wody, powinien spożywać ok. 3500 ml życiodajnego płynu dziennie. Z kolei kobiety powinny pić o ok. pół litra wody mniej.

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Kupię mieszkanie
Kupię mieszkanie
Mieszkania
Alufelgi
Alufelgi
Części i akcesoria
Mazda 5
Mazda 5
Sprzedam
Koła do Zafiry
Koła do Zafiry
Części i akcesoria
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl