TworzymyGłos Regionu

Sława: Niebawem rusza strefa płatnego parkowania

Środa, 23 marca 2022 o 13:49, autor: 0 393
Sława: Niebawem rusza strefa płatnego parkowania

Przypominamy wszystkim mieszkańcom i przyjezdnym, iż od 1 kwietnia obowiązuję strefa płatnego parkowania w obrębie Plac Rynek, Nowy Rynek, Targowisko Miejskie, parkingu przed Urzędem Miejskim. Strefa działa od poniedziałku do piątku (w strefach mienia komunalnego do soboty) od godz. 9:00 do 18:00 z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy.

Bilety parkingowe nabywane są w parkomatach. Opłacenie czasu parkowania następuje proporcjonalnie do wartości użytej monety lub monet.

W Biurze Obsługi Interesanta jest możliwość wykupienia karty abonamentowej jednomiesięcznej na wybraną strefę w cenie 35 zł oraz na wszystkie strefy w cenie 65 zł - płatne kartą na miejscu, bądź przelewem bankowym.

Od kilku lat na terenie Sławy działa aplikacja „ePARK PL - Parkomat w Twoim smartfonie" umożliwiająca użytkownikom telefonów z systemem Android lub iOS płacenie bez wychodzenia z samochodu. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację, opłacić z ePARK PL postój w strefie płatnego parkowania. Opłaty w strefach obowiązywać będą do 31 października br.

(Slawa.pl)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl