TworzymyGłos Regionu

Przekazanie sprzętu przez firmę Stena Recycling Sp. z o.o. Oddział Wschowa

Piątek, 14 stycznia 2022 o 01:40, autor: 2 964
Przekazanie sprzętu przez firmę Stena Recycling Sp. z o.o. Oddział Wschowa

Pod koniec 2021 roku Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej we Wschowie pozyskała od firmy Stena Recycling Sp. z o.o. Oddział Wschowa poniższy sprzęt:

1. Fotel SONATA-24/7 – 1 szt.

2. Przetwornica napięcia VOLT 6000 24V/230V – 1 szt.

3. Lodówka przenośna DOMETIC CFF20 21L – 1 szt.

Przekazany fotel będzie stanowił wyposażenie Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej we Wschowie, natomiast przetwornica napięcia i lodówka będzie wyposażeniem nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego na podwoziu SCANIA P370 XT. Pozyskany sprzęt zdecydowanie podniesie warunki bezpieczeństwa i higieny strażaków podczas pełnienia służb oraz wpłynie na funkcjonalność i usprawnienie podejmowanych czynności podczas realizowanych działań ratowniczo-gaśniczych.

Kierownictwo wraz z funkcjonariuszami i pracownikami Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Wschowie pragnie podziękować firmie Stena Recycling Sp. z o.o. Oddział Wschowa za współpracę, udzielone wsparcie i przekazany sprzęt w 2021 roku.

Tekst/foto: KP PSP we Wschowie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Urszula Chudak
14.01.2022 11:42

Przekazany przez Stenę sprzęt, tu cytuję: "wpłynie na funkcjonalność i usprawnienie podejmowanych czynności". Koniec cytatu. A w oczach mieszkańców, wpłynie na postrzeganie firmy jako tej, która bardzo dba o zachowanie dobrych relacji z lokalnymi społecznościami. Wszak to nie jest jej "pierwszy raz" w takiej formie. I super i prosimy o więcej!

avatar
~mieszkaniec bloków cukrowniczych
15.01.2022 18:29

niech postawią ekran akustyczny od strony miasta

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl