TworzymyGłos Regionu

BNP Paribas Idę do kina we Wschowie (REPERTUAR)

Środa, 12 stycznia 2022 o 12:09, aktualizacja Środa, 12 stycznia 2022 o 12:12, autor: 2 1948
BNP Paribas Idę do kina we Wschowie (REPERTUAR)

Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie oraz BNP Paribas zapraszają na filmową przygodę we Wschowie.

15 i 16 stycznia we Wschowie aktualne kinowe hity na dużym ekranie. Zobacz z przyjaciółmi bijący rekordy frekwencji na całym świecie film "Spider-Man: Bez drogi do domu" oraz kolejną część kultowej już serii komedii - "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4". Poznajcie z całą rodziną tajemnicę, jaką kryje magiczne Encanto. 

Bilety --> 
15 stycznia: https://bit.ly/BNPParibasIdędokina-Wschowa-150122
16 stycznia: https://bit.ly/BNPParibasIdędokina-Wschowa-160122

Cena biletów:
Normalny: 18 zł
Ulgowy: 16 zł
Grupowy: 14 zł

Tak prezentuje się cały repertuar:

 "Spider-Man: Bez drogi do domu" - Tom Holland, Zendaya i Benedict Cumberbatch na dużym ekranie. W kolejnej odsłonie przygód Spider-Man zwraca się do Doktora Strange'a o pomoc. Chce, żeby świat zapomniał o jego sekretnej tożsamości. W weekend otwarcia film zarobił ponad 587 milionów dolarów - jest to trzeci najlepszy wynik kasowy w historii (lepiej radziły sobie tylko dwie ostatnie części serii "Avengers"). W Polsce w momencie premiery obraz zobaczyło prawie pół miliona widzów!

 "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" - Kolejna część kultowej komedii na dużym ekranie. Następne pokolenie bohaterów przeżywa miłosne wzloty i upadki. Żarty sytuacyjne, które rozbawią Was do łez i dialogi, które przejdą do historii.

 "Nasze magiczne Encanto" - Najnowsza produkcja Disneya przenosi nas do cudownego i urokliwego miejsca zwanego Encanto, ukrytego w górach Kolumbii. Spędźcie razem bajkowy czas w kinie!

 "Clifford. Wielki czerwony pies" - Filmowa propozycja dla całej rodziny! Opowieść o miłości, przyjaźni i akceptacji.
Wyjątkowa niespodzianka dla fanów kina  Odwiedź lokalny oddział Banku BNP Paribas i otrzymaj Voucher VIP na bilet.*
Więcej szczegółów w lokalnych oddziałach Banku BNP Paribas oraz na idedokina.pl/trasa_kina

*liczba Voucherów ograniczona

W trosce o widzów podczas naszych seansów wprowadziliśmy szereg zasad i udogodnień, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa. Na sali kinowej dostępne będzie nawet 100% miejsc z uwzględnieniem osób zaszczepionych.
Zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami MKiDN oraz GIS możemy zwiększyć liczbę miejsc na sali z wyznaczonych 30% o dodatkowe 70%. Jeśli jesteście zaszczepieni i posiadacie Unijny Certyfikat Covid (UCC) przy wyborze miejsca na sali wybierzcie koniecznie "bilet Certyfikat".
Osoby, które wybrały bilet z certyfikatem dodatkowo otrzymają oświadczenie, które w naszym imieniu prześle Ekobilet - nie zapomnijcie go wypełnić.

Bądźmy bezpieczni i cieszmy się wspólnie z magii kina w Waszym mieście.

Kto idzie do kina?

Partner Tytularny: Bank BNP Paribas
Sponsor: Storytel
Partner: Polargos
Organizator: Outdoor Cinema

(CKiR we Wschowie)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Janek Pradera
09.01.2022 12:22

Skoro bilety po cenie rynkowej to po co sponsor? To jakby kupić samochód za swoje pieniądze a ktoś na doczepkę mówi: hej okleimy maskę i drzwi naszym logo bo jesteśmy sponsorem.

avatar
~Czytelnik
12.01.2022 16:31

Trgo banku we Wschowie juz nie ma

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl