TworzymyGłos Regionu

Warsztaty w nowej kuchni.

Klub Seniora we Wschowie (ZDJĘCIA)

Środa, 29 grudnia 2021 o 12:10, autor: 0 1895
Warsztaty w nowej kuchni.

W Klubie Seniora przy ul. Kopernika 7 we Wschowie przeprowadzone zostały warsztatach pieczenia i ozdabania pierników organizowane przez Stowarzyszenie Kraina Lasów i Jezior w ramach zadania publicznego pn. Piernikowe Inspiracje Krainy Lasów i Jezior ze środków Województwa Lubuskiego w zakresie działania wynikającego z Wojewódzkiego Programu na rzecz Osób Starszych.

Zajęcia odbyły się w kuchni Klubu Seniora, która została oddana do użytku w listopadzie 2021 r. Dzięki współpracy gminy Wschowa oraz firmy IKEA Industry udało się wyposażyć ją w meble i sprzęt o wartości ponad 15 tys. zł.

- Dziękuję Jolancie Awsiukiewicz, pełnomocnikowi ds. seniorów, za zorganizowanie warsztatów i grupy warsztatowej. Mam nadzieję, że zabawa była nie tylko pyszna, ale całkiem wesoła - pisze Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa Konrad Antkowiak.

Źródło/foto: Burmistrz Konrad Antkowiak 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl