TworzymyGłos Regionu

Magic show we Wschowie już w piątek!

Wystąpi finalista Mam Talent (ZAPOWIEDŹ)

Czwartek, 09 grudnia 2021 o 21:06, aktualizacja Czwartek, 09 grudnia 2021 o 21:14, autor: 0 3267
Magic show we Wschowie już w piątek!

Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie zaprasza na Świąteczne Magic Show w wykonaniu jednego z najlepszych iluzjonistów młodego pokolenia w Polsce – Bartosza Lewandowskiego, Finalisty programu Mam Talent! Magic Show to godzinne widowisko magii i iluzji przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wydarzenie odbędzie się 10 grudnia o godz. 18:00 w sali widowiskowej CKiR we Wschowie.

Podczas widowiska widzowie przeniosą się w magiczną podróż, a niemożliwe na oczach całej publiczności stanie się możliwe! Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11 edycję telewizyjnego „Mam Talent”! To jedne z głównych atrakcji występów Bartosza, które zachwyciły tysiące widzów przed telewizorami w całym kraju! Jednak to nie koniec atrakcji, jakie jeszcze na Was czekają!

Nie zabraknie sporej dawki śmiechu, którą dostarczy kabaretowo-magiczna część widowiska. Przepowiednie, etiuda z latającym stolikiem, pojawiające i znikające przedmioty, manipulacje, duże iluzje w asyście pięknej śnieżynki oraz wiele innych magicznych urozmaiceń!

Na najmłodszych widzów czeka wielka atrakcja – MAGICZNE POJAWIENIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA! To będzie pokaz czystej iluzji podczas, którego każdy widz znajdzie coś dla siebie, zarówno młodszy jak i starszy! Koniecznie zasiądź na widowni i zobacz prawdziwą magię!

Przypominamy występy w telewizyjnym programie Mam Talent!

WSZYSCY PŁACĄ TYLKO 35 ZŁ!

BILETY DO NABYCIA ONLINE NA: 
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/64440/Wschowa/Pokaz+magii+i+iluzji+-+Bartosz+Lewandowski/

ORAZ W SEKRETARIACIE CKIR od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 15:00. 

(CKiR)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl