TworzymyGłos Regionu

Boisko Avii Siedlnica zniszczone!

Trwają poszukiwania wandala [ZDJĘCIA]

Niedziela, 29 sierpnia 2021 o 18:40, aktualizacja Poniedziałek, 30 sierpnia 2021 o 00:05, autor: 2 2273
Boisko Avii Siedlnica zniszczone!

Nieznany sprawca pod osłoną nocy wjechał samochodem na boisko w Siedlnicy. Oprócz murawy zniszczeniu uległ łapak do piłki, który zamontowany został zaledwie w ubiegły poniedziałek (23 sierpnia). Klub zgłosił sprawę na policję.

Avia Siedlnica:

Ubiegłej nocy (z soboty na niedziele) spotkało nas bardzo przykre wydarzenie

Mianowicie nasze boisko zostało zniszczone przez jeszcze nieznanego wandala/wandali.

Zniszczony został świeżo postawiony (bo w poniedziałek) łapak na piłki oraz płyta boiska. Ktoś po prostu wjechał samochodem i bezmyślnie rozwalił coś na co tak ciężko pracujemy.

Cała sprawa jest na tyle przykra, że my jako cały klub bardzo staramy się o to, żeby udoskonalać nasz obiekt. Staramy się o rożnego rodzaju dotacje, dofinansowania a takie sytuacje pokazują ze głupota ludzka na prawdę nie zna granic.

W tej sytuacji zwracamy się do Państwa z prośbą. Może ktoś coś widział, może ktoś coś słyszał na ten temat. Jeśli tak to prosimy o kontakt i zapewniamy anonimowość. Zrobimy wszystko aby ten akt wandalizmu i głupoty nie uszedł sprawcom na sucho.

Na miejsce została wezwana policja. Zostały zabezpieczone części samochodu oraz pobliski monitoring. Sprawa jest w toku.

Wandalu, jeśli to czytasz to mamy do Ciebie przesłanie. Sprawę w dalszym ciągu możemy załatwić polubownie. Zgłoś się do nas a postaramy się dogadać. Zależy nam na tym tylko żebyś naprawił swoje szkody.

 

Aktualizacja:

- Sprawa znalazła szczęśliwe rozwiązanie. Wandal sam zgłosił się do nas, pokryje wszelkie koszty naprawy - informuje Avia.

Źródło/foto: Avia Siedlnica

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Obserwator
29.08.2021 18:56

W Siedlnicy albo ćpają, albo kradną, albo niszczą. Oni dobrze wiedzą który cymbał to zrobił.

avatar
~Tomasz
29.08.2021 22:18

Riki tiki narkotyki, a potem głupoty w głowie...

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl