TworzymyGłos Regionu

Pomocna dłoń Staszica

Czwartek, 22 kwietnia 2021 o 17:29, autor: 0 395
Pomocna dłoń Staszica

Obecna sytuacja jest dla wszystkich dość trudna ze względu na naukę w trybie zdalnym. Nie wszyscy radzą sobie tak, jakby chcieli, o czym mówią wyniki ankiety przeprowadzonej wśród uczniów I Zespołu Szkół. Dyrekcja i grono pedagogiczne I Zespołu Szkół we Wschowie działa aktywnie w poszukiwaniu rozwiązań, które wpłynęłyby pozytywnie na efekty zdalnej nauki i pomogły rozwiązać problemy uczniów, rodziców i nauczycieli wynikające z izolacji.

W tym celu powołano do życia zespół wsparcia: Pomocna Dłoń Staszica. Zespół opracował harmonogram działań wspierających, z którym sukcesywnie zapozna społeczność szkolną i lokalną.

Na początek zwracamy uwagę na fakt, że OGROMNYM ZAGROŻENIEM dla zdrowia psychicznego młodzieży jest SZKODLIWE UŻYWANIE MEDIÓW CYFROWYCH. Tym, którzy zignorują tę informację mówimy: JESTEŚ W STREFIE ZAGROŻENIA. Tym zaś, którzy chcą przyjrzeć się swojej osobistej sytuacji polecamy zapoznanie się z poniższą infografiką. Może ona pomóc uczniom i rodzicom w zrozumieniu powagi sytuacji oraz wskazać sposoby radzenia sobie i konieczność podjęcia działań w tym zakresie.

Pobierz załączony plik: Infografika IZS WSCHOWA.pdf

Tekst/foto: I ZS Wschowa

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl