TworzymyGłos Regionu

Powstanie zielony pasaż

Piątek, 16 kwietnia 2021 o 09:07, autor: 1 814
Powstanie zielony pasaż

Kolejny raz, za pomocą sławskiego Urzędu zajrzeliśmy na plac budowy w centrum Sławy. Tam pod koniec stycznia nastąpiło przekazanie terenu Przedsiębiorstwu Budownictwa Drogowego Sp. z o.o. z Głogowa. Zgodnie z umową do końca czerwca tego roku wzdłuż ul. Odrodzonego Wojska Polskiego w Sławie powstanie zielony pasaż. W tej chwili trwają prace przy budowie podświetlonych murków z betonu architektonicznego. W późniejszym etapie osadzone zostaną na nich ławki i doprowadzone oświetlenie dekoracyjne. Całość uzupełni zieleń z licznymi drzewami i krzewami.

Raz jeszcze przypominamy o możliwych utrudnieniach w tej części miasta i apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności. Kierujący pojazdami mogą skorzystać z tymczasowych miejsc postojowych. Samochody można zaparkować za budynkiem stołówki „Chochelka” przy ulicy Ogrodowej.

(fb.slawa.pl)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Tulipan
16.04.2021 16:41

We wschowie tylko projekty za grube tysiące a realizacja z Sławie

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl