TworzymyGłos Regionu

Defibrylator AED w SP 2.

Zapoznaj się z prezentacją i weź udział w konkursie

Czwartek, 15 kwietnia 2021 o 14:11, autor: 1 606
Defibrylator AED w SP 2.

Od września 2020 r. przy wejściu do Szkoły Podstawowej Nr 2 we Wschowie wisi defibrylatora AED. Sprzęt zakupiony został w ramach programu "Łańcuch przeżycia- ratuj i Ty”. Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją i udziału w konkursie przygotowanym przez SP 2 we współpracy z OSP Wschowa. 

Szkoła Podstawowa nr 2:

Mimo trudnej sytuacji epidemicznej nie poddajemy się w realizacji planów dotyczących szkoleń z pierwszej pomocy przedmedycznej z wykorzystaniem AED. Przypomnijmy, że dzięki udziałowi w programie "Moje miejsce na Ziemi" Fundacji Orlen" nasza szkoła pozyskała ten jakże cenny sprzęt ratujący ludzkie życie.

Zdecydowaliśmy się na realizację projektu: "Łańcuch przeżycia-ratuj i Ty" w realiach wirtualnych. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia prezentacji multimedialnej powstałej we współpracy z OSP Wschowa oraz do udziału w konkursie, o którym mowa w prezentacji. Na prace konkursowe czekamy do 15 maja. Pozdrawiamy serdecznie życząc dużo zdrowia.

ZOBACZ PREZENTACJĘ

(SP2)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Adam
15.04.2021 15:11

Mam pytanie. Jak wykorzystać AED, kiedy furtki są zamknięte.?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl