TworzymyGłos Regionu

Adrian Kłos, aktor z filmów Vegi dokonał prawdziwego zatrzymania

Wtorek, 24 listopada 2020 o 18:43, autor: 0 945
Adrian Kłos, aktor z filmów Vegi dokonał prawdziwego zatrzymania

Aktor z filmów Patryka Vegi, Adrian Kłos zareagował natychmiastowo widząc na drodze pirata drogowego. Jego postawa jest godna naśladowania. Aktor wykazał się odwagą i głębokim poszanowaniem dla bezpieczeństwa na drodze.

Na polskich drogach wciąż nie brakuje kierowców, którzy nie spuszczają nogi z gazu. Na całe szczęście, ludzie są coraz bardziej świadomi zagrożenia, które niesie za sobą postępowanie piratów drogowych. Coraz częściej usłyszeć można o tzw. obywatelskich zatrzymaniach.

Adrian Kłos zatrzymał pijanego kierowcę

Trudno powiedzieć, jak potoczyłaby się sytuacja na drodze, gdyby nie bohaterski czyn aktora Adriana Kłosa. Fani kina mogą kojarzyć go z filmów Patryka Vegi. Podczas jazdy aktor zwrócił uwagę na kierowcę, który nagminnie i bez skrępowania łamał przepisy.

Niewiele myśląc rzucił się w pościg za piratem. Kłos ścigał pirata drogowego przez 4 km. W pewnym momencie pirat stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki. Następnie próbował uciec z miejsca zdarzenia, ponieważ prowadził pojazd będąc w stanie upojenia alkoholowego. 

„Kierowca po wypadku próbował odjechać, ale wyciągnąłem go z samochodu i zabezpieczyłem, że tak to nazwę… do czasu przyjazdu policji. W aucie był jeszcze jeden mężczyzna, ale zachowywał się poprawnie. Okazuje się, że goniąc wariata można mieć dwa razy lepsze auto, a i tak nie jest to proste.” - powiedział Adrian Kłos dla portalu wsensie.pl

Aktor znany z filmów „Polityka” i „Bad Boy” na początku nie miał pojęcia o tym, że kierowca jest pod wpływem alkoholu. Zatrzymania chciał dokonać z zupełnie innego powodu, o którym mówi następująco:

„Nie będę robił z siebie świętego. Ruszyłem za tym mężczyzną nie tylko dlatego, że stwarzał zagrożenie, nie włączał kierunkowskazów, zmieniał pasy jak szalony. Chciałem wyjaśnić z nim kwestie jego zachowania i zagrożenia, które stwarza. Po czterech kilometrach pościgu okazało się, że poza chamem za kierownicą może siedzieć zwykły pijak”. 

Postawa „pana Adriana” godna naśladowania

Jakiś czas temu o całym zdarzeniu można było przeczytać na łamach „Super Expresu”. Ukazał się tam artykuł dokładnie opisujący całe zajście. Aktor zasłynął w nim jako „pan Adrian” goniący pijanego kierowcę przez kilka kilometrów. 

Po przyjeździe policji i oficjalnym zatrzymaniu przez przedstawicieli prawa okazało się, że pirat drogowy miał 1,2 promila alkoholu we krwi. Jego tożsamość nie była również zaskoczeniem dla policji, ponieważ był już wcześniej notowany. 

Jakiś czas później portal „wsensie.pl” dotarł do bohatera obywatelskiego zatrzymania, którym okazał się Adrian Kłos, aktor z filmów Patryka Vegi. Fani kina oglądać mogą go w filmach takich jak: „Polityka”, „Underdog”, „Fighter”, „Pętla”, czy „Bad Boy”. 

„Ciężko mi było dopaść tego człowieka przy jego brawurowej jeździe. Chociaż moje auto jest mocniejsze, nie chciał aż tak ryzykować. Prędkość przestawała mieć w tej sytuacji znaczeni, bo mężczyzna wyjeżdżał przed inne auta i zachowywał się jak nieśmiertelny” – tłumaczy Adrian Kłos.

REKLAMA

    Dział "Czytelnia" może zawierać treści reklamowe oraz lokowanie produktów.

  • Czytelnia

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl