TworzymyGłos Regionu

Dekalog Bezpiecznego Seniora

Czwartek, 22 października 2020 o 14:34, aktualizacja Niedziela, 29 listopada 2020 o 13:59, autor: 1 650
Dekalog Bezpiecznego Seniora

Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim przygotował film profilaktyczny pn. "Dekalog Bezpiecznego Seniora", w którym głosu użyczył aktor Teatru Nowego w Poznaniu, Aleksander Machalica.

Materiał zawiera zbiór wskazówek mających uchronić osoby starsze przed oszustwami oraz wyłudzeniami, podnieść ich świadomość na temat zasad bezpiecznych zachowań i sposobów unikania zagrożeń, kształtować właściwe postawy w kontaktach z nieznajomą osobą, wykształcić umiejętności radzenia sobie w sytuacjach nietypowych, w tym reagować oraz powiadamiać o zagrożeniu.

W załączniku poniżej znajdziecie Państwo wkładkę przygotowaną przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze, z którą również warto się zapoznać.

Pobierz załączony plik: Wkładka dla Seniora
1

Warto przeczytać -> CZYTELNIA

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Senior+
26.10.2020 09:41

A czy ta tak sprawna policja obecnych czasów mogła by nagrać Film pod tytułem ""Dekalog Praworządnego Policjanta"" w obecnym państwie pisu + , taki zbiór WSKAZÓWEK mających uchronić policjanta - policje od łamania prawa wobec SUWERENA, a zwłaszcza na manifestacjach Polskiego Suwerena w obronie swoich Konstytucyjnych Praw Obywatelskich ?????. Łatwo pouczać innych, ale co z wami, co z waszym zachowaniem wobec osób zatrzymanych i ich traktowaniu w waszych komendach i komisariatach, o tych nieuzasadnionych łapankach na ulicach, itp, !!!!!. Co z Waszym Katalogiem zgodnym z waqszom przysięga policjanta @@@@@ ????. Proste - proste !!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl