TworzymyGłos Regionu

Tir uderzył w słup energetyczny

zerwane przewody elektryczne

Wtorek, 21 stycznia 2020 o 10:46, aktualizacja Wtorek, 21 stycznia 2020 o 11:02, autor: 3 1602
Tir uderzył w słup energetyczny

Wcześnie rano przed godz. 6.00 w Dębowej Łęce  na łuku drogi niedaleko kościoła kieruący ciągnik siodłowy nie zachował nalezytej ostrożności i uderzył w słup energetyczny. 

Uszkodzony słup stanowił zagrożenie ponieważ zostały zerwane przewody elektryczne . Po zgłoszeniu zdarzenia służbom energetycznym -  zerwane przewody zostały zabezpieczone a wstrzymany ruch został wznowiony.

REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~miejscowy
21.01.2020 11:36

Już kilka razy ten słup brał udział w zdarzeniach i jakoś nikt z energetyki nie kwapi się do jego przeniesienia z tego zakrętu . Jest tyle miejsca za nim i przed nim że prawdopodobnie nie stanowi to żadnego problemu .

avatar
~??
22.01.2020 21:52

Czy ty rozumiesz co napisałeś? Słup brał udział w zdarzeniach? Mam rozumieć, że wbiegał pod nadjeżdżające pojazdy? Czy specjalnie ustawiał się na trasie "lotu" samochody, który wypadł z drogi? Jak wszędzie można zauważyć słupy energetyczne są rozstawione mniej więcej w równej odległości, więc pewnie i tego nie przesuną. No i na koniec pytanko: Skąd pewność, że jak go przesuną 5 metrów w prawo lub lewo to nie będzie kasowany z podobną częstotliwością?

avatar
~qaz
22.01.2020 22:52

tam jeżdżą codziennie setki tirów mając 50km/h na liczniku, więc jak widać da się tam przejechać. Jak ktoś walnął to jego wina, a nie słupa.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl