TworzymyGłos Regionu

Wygodny sposób na natychmiastowe zagęszczanie włosów

Czwartek, 08 sierpnia 2019 o 14:03, aktualizacja Czwartek, 08 sierpnia 2019 o 14:10, autor: 0 139
Wygodny sposób na natychmiastowe zagęszczanie włosów

Przerzedzenia fryzury to poważny mankament natury estetycznej, który odbiera nam pewność siebie oraz obniża poczucie własnej wartości. Wszystkie kuracje mające na celu zagęszczenie włosów wymagają czasu, przynajmniej kilku miesięcy regularnej pracy. Czy w tym czasie musimy godzić się na prześwity? Absolutnie nie! Z pomocą przychodzi nam bowiem innowacyjna metoda natychmiastowego zagęszczania włosów w formie mikrowłókien.

Czym są mikrowłókna do włosów?

Mikrowłókna zostały stworzone z kreatyny, czyli białka, które jest naturalnym budulcem naszych włosków. To drobne włókienka o właściwościach elektrostatycznych. Najczęściej występują w formie proszku, który należy nanieść na przerzedzenia fryzury. Mikrowłókna doskonale łączą się z naszymi włosami przynosząc spektakularny efekt. Zagęszczanie włosów przy pomocy tej metody, zaskakuje imponującymi efektami wszystkie osoby, które po raz pierwszy korzystają z pomocy mikrowłókien. Ta nowoczesna technologia pozwala nawet kilkukrotnie zagęścić fryzurę w przeciągu kilku minut.

W jakich sytuacjach warto stosować mikrowłókna?

Technologia mikrowłókien do włosów jest dedykowana wszystkim osobom borykającym się z prześwitami i przerzedzeniami włosów. Same w sobie nie stanowią oczywiście remedium przeciwko wypadaniu włosów, ale są wydajnym kosmetykiem do ukrywania niedoskonałości. Mikrowłókna łączą się z naszymi włosami, dając spektakularny efekt pogrubienia.

Wiele osób zmagających się z problemem wypadania włosów podejmuje kuracje mające na celu wyeliminowanie przypadłości. Do uzyskania satysfakcjonujących rezultatów potrzebny jest jednak czas i systematyczne stosowanie odpowiednich środków pielęgnacyjnych. W tym czasie możesz cieszyć się nienaganną gęstością fryzury, nie martwiąc się o to, że ktoś zauważy Twój problem. Mikrowłókna są zatem doraźnym sposobem na zagęszczanie włosów.

Jak należy stosować mikrowłókna?

Najczęściej stosowaną formą jest proszek, który należy ostrożnie i równomiernie ulokować we włosach. Pojemnik należy trzymać pod kątem 90 stopni i delikatnie potrząsać. Następnie, przy pomocy grzebienia rozprowadzamy mikrowłókna i pozwalamy im wniknąć w głąb fryzury. Warto utrwalić uzyskany efekt przy pomocy lakieru do włosów. W ten sposób, rozprowadzone mikrowłókna będą bardziej odporne na wiatr oraz wilgoć. Prawidłowo nałożone mikrowłókna nie brudzą i nie pozostawiają żadnych śladów. Utrzymują się we włosach aż do następnego mycia głowy. Preparat jest dostępny w szerokiej palecie kolorystycznej.

REKLAMA

    Dział "Czytelnia" może zawierać treści reklamowe oraz lokowanie produktów.

  • Czytelnia

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl