TworzymyGłos Regionu

Sławski Kongres Brydża - Zakończenie

Niedziela, 07 lipca 2019 o 13:59, aktualizacja Środa, 17 lipca 2019 o 10:57, autor: 0 280
Sławski Kongres Brydża - Zakończenie

Historia Sławskiego Kongresu brydżowego trwa od lat pięćdziesiątych. To właśnie wtedy rozegrano pierwszy turniej par. Sława nie była miejscem przypadkowym. Ponieważ była niemalże centralnym punktem w stosunku do Wrocławia i Zielonej Góry. Tamtejszych pasjonatów kart skusił też klimat, jezioro i dobre jak na tamte czasy warunki kwaterowe. Minęło ponad sześćdziesiąt lat, a kongres z wcześniejszego turnieju dla amatorów, stał się również turniejem dla zawodowców.

Wczoraj (tj. 06.07) zakończył się 62. Międzynarodowy Kongres Brydża Sportowego w Sławie. W tym roku odbyło się 27 turniejów. W rozgrywkach wzięło udział ponad tysiąc pasjonatów. Zakończenie turnieju miało miejsce w Pensjonacie Słoneczko nad Jeziorem Sławskim. Uroczyście podsumowano wszystkie turnieje, wręczono puchary i nagrody rzeczowe. Organizatorzy zapewnili również, że wrócą do Sławy za rok.

(WG)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl