TworzymyGłos Regionu

Seniorze, nie daj się oszukać

Wtorek, 02 lipca 2019 o 14:51, autor: 2 990
Seniorze, nie daj się oszukać

Seniorzy z gminy Wschowa, wzieli udział w mininym tygodniu w spotkaniu z funkcjonariuszem KPP Wschowa. Rozmawiał o zagrożeniach dotyczących starszych osób. 

Mimo wielokrotnych i cyklicznych spotkań z seniorami oraz pojawiania się w mediach komunikatów, starsi ciągle są oszukiwani różnymi metodami. 

Spotkanie odbyło się w ramach  "Razem można więcej" - zadanie publiczne z zakresu ochrony i promocji zdrowia, dofinansowane ze środków gminy.

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar
~Senior
03.07.2019 06:43

Czy ta wasza akcja "razem można więcej" jak widać po tej frekwencji to jest tylko dla "wybrańców" seniorów ze Wschowy i Gminy Wschowa?. Kto to i gdzie promował?. Czy to ma być kolejna akcja tych organizatorów na zasadzie " odbyło się i odfajkowano" ?. Senior .

avatar
~zadanie publiczne
03.07.2019 10:51

Nie widać było nigdzie ogłoszenia o tym Spotkaniu. Pewnie chodziło o wydatkowanie pieniędzy publicznych. Tylko komu zapłacono za te spotkanie? Policji? Czy Pan Kuryłło chciał się wykazać, że "coś" wreszcie zrobił, bo ostatnio to go nigdzie nie widać?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl