TworzymyGłos Regionu

Turniej Piłki Podwórkowej w Łupicach

Poniedziałek, 10 czerwca 2019 o 09:27, autor: 0 260
Turniej Piłki Podwórkowej w Łupicach

W niedziele (tj. 9.06) dzieci z sołectw gminy Sława rozegrały VIII Turniej Piłki Podwórkowej o puchar Radnego Powiatowego Zdzisława Siemczyka. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrza Sławy Cezary Sadrakuła. Organizatorem było Sołectwo Spokojna, a miejscem rywalizacji stało się boisko w Łupicach.

Turniej uroczyście otworzył Burmistrz Sławy, a nagrodę za wygranie zeszłorocznej edycji wręczył sołtys wsi Spokojna Paweł Korczak. W zawodach wzięło udział 6 sołectw gminy Sława:
- Sołectwo Ciosaniec,
- Sołectwo Gola,
- Sołectwo Łupice,
- Sołectwo Spokojna,
- Sołectwo Lipinki,
- Sołectwo Śmieszkowo.
Drużyny rozgrywały swoje mecze w systemie grupowym, gdzie każde spotkanie trwało 12 minut. W tym czasie na dwóch placach gry można było zaobserwować zdrową i sportową rywalizację. Po meczach grupowych przyszedł czas na półfinały, których zwycięzcy spotkali się w finale tegorocznych zawodów. O pierwsze miejsce zagrały reprezentacje wsi Łupice i Ciosaniec. Dwubramkową różnicą, lepszy w tej rywalizacji okazał się Ciosaniec. Za rok spotkamy się właśnie u nich, gdyż to zwycięzca zostaje organizatorem przyszłorocznych rozgrywek.

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl