TworzymyGłos Regionu

XV Virtus Volley Cup

Poniedziałek, 10 czerwca 2019 o 00:42, autor: 2 522
XV Virtus Volley Cup

8 czerwca odbyła się 14 edycja Virtus Volley Cup. Rozpoczęcie odbyło się w Szlichtyngowej, natomiast mecze rozgrywano na sali sportowej szkoły we Wschowie. Turniej trwał jeden dzień. Dostaczył wielu siatkarskich emocji.

W jubileuszowej - XV edycji - turnieju, wzięły udział drużyny: Rokita Brzeg Dolny, UMKS Volley Głogów, UKPS Lubin, Morena Miastko, Eco Uni Opole, Energetyk Poznań, Lider Rokietnica, Zahir Volley Wschowa, Trzynastka Zielona Góra i Virtus Cool Comfort Szlichtyngowa.

Turniej na sali w SP im. Jana Pawła II w Szlichtyngowej, otworzył dyrektor Daniel Mika wraz z burmistrz Jolantą Wielgus, starostą Andrzejem Bielawskim i przewodniczącym Rady Miejskiej Henrykiem Baraniakiem. Następnie, zgodnie z duchem idei olimpijskiej, uroczyście zapalono znicz olimpijski. 

Wszystkie mecze rozgrywano na sali sportowej SP 3 we Wschowie. Drużyny dawały z siebie wszystko, w walce o jak najlepszy wynik w setach. Dziewczęta dostarczyły wielu niezapomnianych emocji siatkarskich.

Jak poinformował Radosław Wasielewski (trener Virtusa i jeden z organizatorów), po zaciętych walkach poznano zwycięzców w kategoriach roczników 2004 i 2005. W roczniku 2004 na najniższym stopniu podium stanęły zawodniczki Virtus CC Szlichtyngowa. Srebro wywalczyły dziewczyny z Eco Uni Opole. Najlepszym zespołem okazał się Energetyk Poznań.

W kategorii rocznika 2005. Brąz zdobył Lider Rokietnica. Srebro padło łupek zawodniczek Zahiru Volley Wschowa. Mistrzyniami zostały dziewczyny z Eco Uni Opole.

Gratulujemy.

(pm)

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar
~Ola
10.06.2019 13:26

Było pięknie, jak zawsze. Znowu przy odpalaniu znicza miałam łzy w oczach. Cudowny głos dziewczyny i chłopaka, którzy śpiewali Shallow. Tak szkoda, że to było ostatni raz.

avatar
~lulu
11.06.2019 21:37

z szacunku na tak pieknej imprezie pewne lub pewna osoba powinna usunąć sie w cień

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl