TworzymyGłos Regionu

Turniej strzelecki w Puszczy

Niedziela, 09 czerwca 2019 o 02:52, aktualizacja Niedziela, 09 czerwca 2019 o 03:04, autor: 0 427
Turniej strzelecki w Puszczy

Gmina Szlichtyngowa wraz Ligą Obrony Kraju w Szlichtyngowej, zorganizowały 8 czerwca turniej strzelecki o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy. Rywalizowały szkoły oraz młodzież i dorośli.

8 czerwca na strzelnicy w Puszczy, koło Szlichtyngowej, spotkała się młodzież i dorośli na turnieju strzeleckim o Puchar Burmistrza. Była to impreza towarzysząca obchodom Dni Szlichtyngowej.

Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwali sędziowie z LOK Szlichtyngowa i Wschowa. Na miejscu przebywali również ratownicy medyczni. Dla najlepszych przygotowano puchary i dyplomy.

Na wieczornej imprezie burmistrz Jolanta Wielgus oraz Stanisław Onufrej, poinformowali o wynikach zawodów. W kategorii juniorskiej trzecie miejsce zajął Filip Rutkowski, drugie Agata Borowska. Najwyższe miejsce na podium zdobył Oskar Werner. Natomiast u seniorów trzecie miejsce zajął Rafał Mikołajczyk. Drugi był Rafał Błażuk. Najlepszym okazał się Daniel Mika.

Gratulujemy.

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl