TworzymyGłos Regionu

Grad medali z Żar przywieźli uczniowie SP 2 Wschowa

Piątek, 07 czerwca 2019 o 09:35, autor: 0 449
Grad medali z Żar przywieźli uczniowie SP 2 Wschowa

Mimo upalnej pogody, znakomicie spisali się chłopcy klas 7-8 podczas Mistrzostw Województwa w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej, które odbyły się w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w Żarach 4.06.2019r.

Nasi uczniowie podczas wymagającej rywalizacji z klasami gimnazjalnymi pokazali się ze znakomitej strony, wywalczając srebrny medal!!! Ambitna postawa i nowe rekordy życiowe, w tym wiele rekordów szkoły, pozwoliły cieszyć się z sukcesu. Brawa dla chłopaków i trenera Andrzeja Orłowskiego, który przygotował ich do tego startu.

    Srebrna ekipa Szkoły Podstawowej Nr 2 we Wschowie: Gabriel Dziełakowski, Miłosz Skuriat, Arkadiusz Nogalski, Radosław Faliszewski, Wojtek Wróbel, Damian Kopeć, Kacper Bobowski, Patryk Musialik, Marcel Stachowski, Dominik Dudziak, Wiktor Ciesielski, Daniel Heinze, Grzegorz  Kołodziej, Orian Suda, Bartosz Śladewski, Adam Wyrwiński.

(blekitnios)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl