TworzymyGłos Regionu

Drogi wojewódzkie tematem spotkania Rozmowy Wschowy

Sobota, 25 maja 2019 o 23:31, aktualizacja Sobota, 25 maja 2019 o 23:47, autor: 13 732
Drogi wojewódzkie tematem spotkania Rozmowy Wschowy

23 maja odbyło się drugie spotkanie z cyklu "Rozmowy Wschowy". W Bibliotece Publiczej, zaproszeni goście rozmawiali z mieszkańcami o możliwości współpracy samorządu wojewódzkiego w pracach na drogach wojewódzkich. Na spotkaniu pojawili się : Waldemar Sługocki - senator RP, Sławomir Kotylak - dyrektor Departamentu Infrastruktury i Komunikacji Urzędu Marszałkowskiego, Jarosław Flakowski - zastępca dyrektora otaz Grzegorz Potęga - radny sejmiku wojewódzkiego.

Zainteresowani rozmową byli sołtysi wsi, na których terenie biegnie droga wojewódzka. Senator Sługocki chciał, aby spotkanie zakończyło się wykonaniem którejś inwestycji w tym roku. Zaznaczył, że mieszkańcy będą potem ich rozliczać ze spełnionych obietnic. Rozmawiano o budowie chodnika w Tylewicach, o ścieżce rowerowej do Lginia i kontroli wykonywanych napraw. 

Zaproszeni goście zadeklarowali dalsze rozmowy i przygotowanie propozycji inwestycji w gminie. Po zakończeniu spotkania, goście wraz z burmistrzami, pojechali wizytować stan dróg.

(pm)

REKLAMA

Komentarze (13)

avatar
~Wschowianin
26.05.2019 09:53

I na czym stanęło ? Na obietnicach ? Chyba się już nie pojawią więcej ! Z obietnic ja rozliczam już dzisiaj !!!!

avatar
~Pola
26.05.2019 11:56

A pan burmistrz siedzi jak zaklęty. Znajoma nauczycielka mówiła że kiedy burmistrz odwiedził nauczycieli nie odzywał się ani słowem, wtedy jeszcze myślała że miał zły dzień. Ale on po prostu nie ma nic do powiedzenia... Zagubiony jak dziecko potrafi tylko robić sobie lanserskie fotki. kogo myśmy wybrali... jestem załamana.

avatar
~wschowianka
26.05.2019 11:59

Pan Sługocki przezabawny. "Jak wygramy wybory do zrobimy drogi, tylko musimy wygrać" -rozumiecie?! Spotkanie było na temat dróg wojewódzkich,dlatego ten spęd urz ędników urzędu marszałkowskiego i działaczy partii przewedoniej w województwie. Dla przypomnienia od 11 lat w lubuskim rządzi koalicja PO-PSL a od roku tęczowa PO-PSL-Nowoczesna -SLD. Co zrobili przez te lata że teraz ze wstydem mówią jak wygramy wybory to zrobimy. PO=Puste Obietnice

avatar
~DO redakcji zw.pl
26.05.2019 15:34

Wpis "wschowianka" ma ukryty podtekst agitacji wyborczej w czasie trwania CISZY WYBORCZEJ ????. Czy tak można????, czy to nie podchodzi pod przepis łamania Ciszy Wyborczej i Kodek Karny ??????

avatar
~Pretensje
26.05.2019 17:28

Pretensje miejcie do samych siebie .. w końcu na te tęczowe koalicję głosowaliście ... Tylko pytanie , ile jeszcze sprężyn mi w zawieszeniu pęknie od tych dróg ???

avatar
~Realista
26.05.2019 19:02

Panie Antkowiak, weź pan skończ z tymi udawanymi "dyskusjami" o niczym. I tak nikt się nie da już nabrać że pan coś robi. Niech pan lepiej siedzi w tym Wrocławiu i nie marnuje energii na te śmieszne spektakle. Ludzie się nabrali pół roku temu, teraz już te sztuczki z "Conrad PR" nie działają.

avatar
~WYNIK WYBORCZY
27.05.2019 06:07

No to zakładamy koszulki z napisem /już PO wszystkim/

avatar
~Do powyżej
27.05.2019 09:44

Co tam wybory do Parlamentu Europejskiego ...!!!. Obietnice socjalne wręcz socjalistyczne na poziomie świętej pamięci Gierka partii pis zrobiły co zrobił wówczas jak i obecnie wyprały przeciętnemu wyborcy mózg na poziomie czasów komunistycznych....!!!, co świadczy o tym, iż Polski wyborca nie myśli ideologicznie tylko materialnie - szmal, szmal,szmal i tylko szmal go interesuje!!!!. Tak więc nie mówmy o żadnym końcu .../"już Po wszystkim"/...?, bowiem mimo wszystko abstrahując od preferencji Polskiego wyborcy będzie teraz po 26.5, a kolejnymi wyborami do Parlamentu Polskiego oczekiwać o obecnych pseudo wygranych kolejnych dla siebie profitów w postaci kolejnego SZMALU !!!. I tu zachodzi pytanie co im teraz ta socjalistyczna partia im w kolejnej kampanii wyborczej, jakże ważnej dla Polaków i rządzących O B I E C A - co tam obieca jaka kolejną "kiełbasę wyborczą " im przedłoży, aby zaspokoić rozdmuchany do monstrum ich apetyt na łatwy S Z M A L ????. Tak więc nie ciesz się za w czasu mój ty przyjacielu " WYNIK WYBORCZY", że założysz swoją upragnioną koszulkę !. Proponuję Ci zamówić na kolejne wybory koszulkę z napisem """ CZEKAM NA NOWY SZMAL - JESTEM DO KUPIENIA""". Hej !

avatar
~ech ty
27.05.2019 18:23

Są też na allegro dostępne koszulki .N kropka niepotrzebna i Postać Sobie Lubię. Coś s obie pobierzesz ,kolory są rozne ,teczowe też

avatar
~Darek
27.05.2019 12:38

burmistrz od PR ale nie od realnego działania, ale POwcy lubicie takie nieświeże polukrowane ciastka.

avatar
~wschowa_dla_wolności
28.05.2019 16:35

Do przegranych ze zdjęć. Ludzie, ogarnijcie się. Opozycja jest jak producent gniota którego nikt nie chce kupić, który dodatkowo nieustannie wyzywa swoich klientów od ..., a tylko mała grupa lojalnych pracowników kupuje i płacze bo to nie to co by chcieli kupić.

avatar
~już PO wszystkim
28.05.2019 16:43

PO POrażce Grzegorza Schetyny zaczną się czystki w lubuskim PO. Sługocki jako namiestnik Shreka już może się pakować. Może na pomoc wezwą zwycięzcę wyborów parlamentarnych 2015 w lubuskim Jurnego Stefana ?

avatar
~już PO wszystkim
28.05.2019 17:04

Inteligenckie tłumaczenia przegranych: Na PIS głosuje patologia ale to PO ma największe POparcie w więzieniach. PIS robi w Polsce PRL, ale to Schetyna wprowadził na listy wyborcze prominentnych komunistów z PZPR. Oby tak dalej spindoktorzy z PO . Na jesień sukces murowany. Nikt już nie ogląda TVP, ale PIS wygrał dzięki telewizji publicznej.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl