TworzymyGłos Regionu

Spotkanie z Piotrem Kowalczykiem

Poniedziałek, 13 maja 2019 o 11:25, aktualizacja Poniedziałek, 13 maja 2019 o 14:16, autor: 0 348
Spotkanie z Piotrem Kowalczykiem

Przed południem, w czwartek (9.05.), do biblioteki przyszli uczniowie z klas VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 2 we Wschowie na spotkanie z podróżnikiem Piotrem Kowalczykiem. Czy któryś z nich pójdzie w jego ślady?

Piotr Kowalczyk jest nie tylko podróżnikiem. Pasjonuje się fotografią i jest przewodnikiem wycieczek. Opowiedział, jak można zorganizować ciekawą podróż niskim kosztem. Uczniowie dowiedzieli się od Piotra, z jakich portali i stron korzystać, jak wyglądają ceny po podróży do Azji czy Europy Zachodniej. Podpowiedział, kiedy kupić bilety lotnicze, aby były najtańsze. Zwrócił uwagę na zasady bezpieczeństwa. 

Z wielką ciekawością młodzi ludzie słuchali jego opowieści o przygodach i oglądali zdjęcia, które zrobił podczas wycieczek. Miejmy nadzieję, że Piotr Kowalczyk swoimi przeżyciami zainspirował choć kilkoro uczniów do bliższych i dalszych podróży.

(foto: facebook.com/bibliotekawschowa/)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaWschowaElektrycy z nowymi kompetencjami po praktyce w Budapeszcie
22.05.20190 17
I Zespół Szkół realizuje od 1. listopada 2018 roku projekt zagranicznych staży zawodowych dla uczniów klas technikum: „Dobra profesja otwiera wiele drzwi”. Właśni...
nazwa
Dzień Dziecka z OSP
21.05.20190 184

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl