TworzymyGłos Regionu

Urząd Miejski w Sławie: Prośba o wypełnienie ankiety

Piątek, 08 marca 2019 o 11:33, aktualizacja Piątek, 08 marca 2019 o 11:39, autor: 0 259
Urząd Miejski w Sławie: Prośba o wypełnienie ankiety

Urząd Miejski w Sławie przystąpił do aktualizacji Planu Gospodarki Niskoemisyjnej. Dzięki temu Sława może pozyskiwać środki na termomodernizacje szkół podstawowych, świetlic wiejskich, a także udzielać dotacji na wymianę starych kotłów na nowe i ekologiczne. Żeby aktualizacja planu była pełna, Urząd Miejski w Sławie przygotował ankiety do wypełnienia. 

- Zadaniem Planu jest zapewnienie korzyści społecznych, środowiskowych i ekonomicznych poprzez ustalenie kierunku działań zmniejszających emisję. Przedmiotem aktualizacji dokumentu jest wprowadzenie zmian oraz przede wszystkim uzupełnienie o nowe działania, które są planowane na terenie gminy Sława do 2023 roku – czytam na stronie Urzędu Miejskiej w Sławie. - Ujęcie działań w Planie Gospodarki Niskoemisyjnej stanowi podstawę ubiegania się o dofinansowanie ze źródeł zewnętrznych w wielu programach - krajowych i europejskich. Dlatego tak ważne jest, aby PGN był zawsze kompletny i aktualny. Właśnie na podstawie tego dokumentu realizujemy zadania z zakresu termomodernizacji szkół podstawowych, świetlic wiejskich oraz udzielania dotacji na wymianę starych kotłów na nowe, ekologiczne. Również indywidualny mieszkaniec, przedsiębiorca, po ujęciu danego działania w PGN, może także uzyskać dofinansowanie do źródeł krajowych bądź europejskich.

Wypełnienie ankiety sprawi, że ujawnią się kierunki działań na najbliższe lata.

- Prosimy o poświęcenie paru minut na wypełnienie ankiety. Wypełniony druk można przesłać na adres: ros@slawa.pl bądź Urząd Miejski w Sławie, ul. H. Pobożnego 10, 67-410 Sława. W załączeniu ankiety dla podmiotów gospodarczych i dla mieszkańców w formie do wydruku oraz aktywny link, gdzie przez internet można wypełnić taką ankietę – informuje sławski Urząd.

ankieta gospodarstwa domowe - kliknij i wypełnij

ankieta podmioty gospodarcze - kliknij i wypełnij

(rak)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl