TworzymyGłos Regionu

Obywatele cyfrowej przyszłości - 15 osób bierze udział w projekcie

Czwartek, 07 marca 2019 o 10:41, autor: 4 382
Obywatele cyfrowej przyszłości - 15 osób bierze udział w projekcie

15 osób powyżej 65 roku życia z terenu gminy Sława weźmie udział w projekcie ,,Obywatel cyfrowej przyszłości – wzrost aktywności obywatelskiej w obszarze kompetencji cyfrowych w woj. Lubuskim”.

Pierwsze spotkanie odbyło się 6 marca w Urzędzie Miejskim w Sławie.

- Szkolenie ma na celu zaktywizowanie zdolności do korzystania z nowoczesnych urządzeń i technologii cyfrowych wśród seniorów – informuje Urząd Miejski w Sławie - Z terenu gminy Sława w projekcie weźmie 15 osób, powyżej 65. roku życia. Rekrutacja odbyła się za pośrednictwem Akademii Dorosłego Człowieka.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, Oś Priorytetowa III Cyfrowe kompetencje społeczeństwa.

(rak/foto: slawa.pl)

REKLAMA

Komentarze (4)

avatar
~BABCIA
07.03.2019 11:02

Świetna sprawa !, a co z mieszkankami Wschowy?, co na to niejaka forumowiczka od wszystkiego i niczego "studentka III wieku" ze Wschowy ?. Czy istnieje coś takiego jak Akademia Dorosłego Człowieka ?

avatar
~wschowa
07.03.2019 12:30

u nas to już było, zapytaj sołtys z Siedlnicy i bez niepotrzebnych złośliwości się obejdzie.

avatar
~Wschowianka
07.03.2019 14:12

We wschowskim UTW były już takie zajęcia, oraz 1x w tygodniu są zajęcia komputerowe cieszące się dużą frekwencją. Są też inne ciekawe zajęcia . ..takze z fotografii cyfrowej.Dlaczego BABCIA jest złośliwa? Akademia Dorosłego człowieka, to taka organizacja jak UTW :)

avatar
~Babcia
07.03.2019 15:40

Babcia nie jest złośliwa i nie lubi jak ją ktoś robi w balona, pani Wschowianko. Proszę się nie ośmieszać z tym programem komputerowym - od 10 lat na tym samym poziomie. A od kiedy to Akademia Dorosłych to to samo co u nas UTW ?. Proszę się nie ośmieszać

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl